2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim bir arkadaşım 9.haftada gördü bebeğini tam boş gebelik Diceklerdi ki bebiş gelişti hiç korkma

Sağlıkla gelsin inşallah :) doktor hesaplar doğru haftayı :)

Hangi hastaneye gidiyorsun canım?

Ben de dün 5+5 de gittim karın ultrasonu ile görüşmedi vajinal uktrasonda görüldü panik yapmayın normalmiş

Pembe Mavi İsmail Küçükerdoğan doktorum. Sen hangi hastaneye gidiyorsun?
İsmail bey benim eski doktorum. Annem emekli hemşire aynı zamanda, daha önceleri beraber çalışmışlardı. Çok kıymetli bir doktordur, şanslısın Tamamlayıcı sigorta geçmediği için gidemedim ben kendisine, Anadolu hastanesinde Murat Kadıoğlu'na gidiyorum, o da çok tatlı biri :)

Yaaa dimi çok tatlı çok babacan bir adam her sorumu bıkmadan açıklıyor ve 45 dk falan ilgileniyor çok seviyorum ben de arkadaş tavsiyesi ile gittim ameliyatımı da o yaptı sorunsuz atlattım çok şükür. Murat beyi ben de duydum zaten hepsi alanında çok iyi doktorlar gerçekten sağolsunlar

Evet çok istedim İsmail bey'e gitmek ama nasip olmadı, sonra Murat doktorumu buldum ama onu da çok sevdim, kendi kızı gibi ilgileniyor sağolsun

canim gittiniz mi bir daha , merak ettim cok
Şimdi geldim eve canım bu doktor bakar bakmaz gördü hatta çok şaşırdı dün görünmemesine. Dünkü doktorun cihazı eski değil bozukmus bence bidaha gitmeyin falan dedi rahatladım baya çok şükür hiçbir sıkıntı yok şu kesenin içindeki beyaz nokta bebek mi yolk kesesi mi onu bilemedim

Eklentiler

• IMG_8658.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…