2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kizlar nasilsiniz? Herkes iyidir umarim. Hayirli Ramazanlar diliyorum. Cok uzun zamandir bakamadim umarim herkes iyidir her sey yolundadir. 1 ayın sonunda tekrar kontrolumuz vardı sukur her sey yolunda imis 15+0 idi gittigimizde 124 gram ve 12 cm dedi doktorumuz. Benim kan degerlerime bakildi ferritin disinda sorun yoktu, ferritinim 1 e dusmus ilac basladi kan ilaci. D vit ve balık yagına devam ediyoruz. Birde toplam 3 kg almisim ona da iyi dedi. 19-20 arasinda gel detayli bakalim dedi biz yine 1 ay beklicez kizi gorelim diye :))

Kızlar toplam iki kilo almama rağmen doktor bana dün diyetisyene git dedi kiloyla alakası yok beslenme için git dedi randevu alcam şimdi
Bi sknti yoksa neden diyetisyene gidesin ki bence gereksiz canim sen bilirsin yinede bebisin gelişimi iyiyse 2 kilo çok güzel bence son aylar çok alınıyor son aylara bırakmış oluyorsun kiloyu ben başta alıp son aylar diyet yapacak gruptayim😅😅😑

Covit olunca magnezyum ile de ağrı geçmiyor. Ama 1 hafta sonra hiçbirşeyin kalmıyor. Bana sadece düzgün beslen ve oksapar vur demişti. Covit süresi dolunca bebek iyi mi diye kontrol e gitmiştim. Problem olmamıştı. Senin de az kaldı geçecek inşallah
Sence coviddenmidir bu kasık ve bel ağrısı? Çünkü şiddetli bir kasık ağrısı ama öncesinde hiçbir şeyim yoktu

Bi sknti yoksa neden diyetisyene gidesin ki bence gereksiz canim sen bilirsin yinede bebisin gelişimi iyiyse 2 kilo çok güzel bence son aylar çok alınıyor son aylara bırakmış oluyorsun kiloyu ben başta alıp son aylar diyet yapacak gruptayim😅😅😑
Sıkıntı yok çok şükür ama dengeli beslenme için sanırım, doğum paketimin içinde zaten diyetisyen pazartesi bi gidicem

Sence coviddenmidir bu kasık ve bel ağrısı? Çünkü şiddetli bir kasık ağrısı ama öncesinde hiçbir şeyim yoktu
Covit ten heryerim ağrıyordu. Kapı kolunu açamıyordum parmaklarıma kadar tüm kemikler sızlıyordu. 1 hafta sonra birşey kalmamıştı. Bebeğim de iyiydi. O zamma çok korkmuştum sen de haklısın. Ama geçiyor

Covit ten heryerim ağrıyordu. Kapı kolunu açamıyordum parmaklarıma kadar tüm kemikler sızlıyordu. 1 hafta sonra birşey kalmamıştı. Bebeğim de iyiydi. O zamma çok korkmuştum sen de haklısın. Ama geçiyor
İnanılmazım ben de aklım almıyor çok tedirgin oldum inşallah bir şeyim kalmaz Çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻

Kizlar nasilsiniz? Herkes iyidir umarim. Hayirli Ramazanlar diliyorum. Cok uzun zamandir bakamadim umarim herkes iyidir her sey yolundadir. 1 ayın sonunda tekrar kontrolumuz vardı sukur her sey yolunda imis 15+0 idi gittigimizde 124 gram ve 12 cm dedi doktorumuz. Benim kan degerlerime bakildi ferritin disinda sorun yoktu, ferritinim 1 e dusmus ilac basladi kan ilaci. D vit ve balık yagına devam ediyoruz. Birde toplam 3 kg almisim ona da iyi dedi. 19-20 arasinda gel detayli bakalim dedi biz yine 1 ay beklicez kizi gorelim diye :))
Merhaba ferritininiz düşükmüş benim de hep düşüktür,hamilelikte iyice düştü sanırım sizde de merdiven vs çıkarken çabuk yorulma,çarpıntı oluyor mu?Ben çok çabuk yoruluyorum

Merhaba, Son adet tarihiniz kese ve kalp atışı haftanız yaşınız ve kaçıncı çocuk olduğunu da yazar mısınız?
SAT: 21 Kasım 2023
Kese ve bebek:5+3
Kalp atışı: 6+4 olabilir tam hatırlayamadım🌟
29 yaşındayım, ilk bebeğim🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿 ekim ayında 9 haftalıkken düşük yaşamıştım çok şükür nasip oldu🌸🙏🏻🧿👶🏼

Kızlar benim.iki.gundur alt karnım ağrıyor ya çok sık idrara çıkma oluyor sanki aşagida bir baskı bir ağrı yaşayan varmı öyle

Kızlar önerdiğiniz nioli yağı markası var mı
IMG_9119.png

X