2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba bebeğiniz kaçıncı haftada yukarı çıktı? Ben 15+3 oldum bugün ama bebeğim aşağıda leke yok ama çok baskı yapıyor doktor tuvalet harici kalkmamı yasakladı
15+5gündü doktora gittiğimde tam yukarı çıkmamış ama eskisine göre yukarda dedi fitili 2 defa kullanıyordum 1 e düşürdü bol bol ayağını yukarı kaldırıp uzan bide çocuk hareket etmeye başladığı zaman da çıkar diyorlar

Kızlar otururken bacak bacak üstüne atmayın diyorlar hurafe mi sizce? Ben hep öyle otururum çünkü
Ben iş yerinde hep öyle oturuyorum alışkanlıktan ama rahatsız etmeye başladı zaten zaman ilerledikçe istesekte oturamayacağız göbekten dolayı

Kız çocuğu genelde aşağıda olur diyorlar doğruluk payı var galiba benimde 2 erkekte hiç böyle şeyler yaşamamıştım çok farklı geçiyor bu hamileliğim

Ay canım öyle mi diyorsun ya, ben bir tane takım aldım hastane çıkışı bebek çabuk büyür diye, gerçi sen beni gördün ben de büyüğüm benim çocuk büyüyebilir

peçete ve günlük pede zararlı diye gebe danışmanı bana da söylemişti tek çaren sürekli çamaşır değiştirmek demişti
Dikkat edeyim o halde. Dışarıda olunca da çamaşır değiştirmek zor olur. İşe gidince akıntı geldiğinde nemli nemli kalıyor, tuvalette çamaşır değiştirmek zor ama evde sık değiştireyim. Teşekkürler
2 3 gün ben de öyleydim bıraktım. Hala canım istiyor. Sadece dondurma yiyorum. O da sütlü tatlı diye

iyi yapmisin prensesini hem gorup hem netlemissin oohhh bendede tam tersi eksi yiyip durdum acaba ihtiyac neyse vucut onumu cektiriyo ki
Bilmiyorm ki ama cok tehlikeli tatlinin fazlasi asla engel olamiyorm. Zaten son 3 aydr yemegi disardan yiyorm. Yapamiyorm evde yermden kalkamiyorm hep bulanti hep halszlk. Plesantam da asagidaymis umarm yukari cikar bize bu yuzden iliskiyi yasakladi zaten gebeligi ogrendgmzden beri tik yok

Ben bir türlü iyileşemediğim için işten gelince hemen uyuyorum.Okuyorum ama yazamıyorumÇok kilolu hamile halmıstım hastalığın olumlu yanı 6 kg vermişim15.haftadayım ama göbüş yok yani var da eskisinden farklı değil
alıntı da yapamadım ama keşke ben de 53 ten 61 e çıkaydım hiç dert etmezdim

Selamlarr benim çok fazla Beyazım var daha bugün doktora sordum beşinci aydan sonra boyatmak en sağlıklısı dedi çünkü bütün organlarının gelişimi bayağı ilerliyor muş 20. haftayı bekle dedi

Bence yaza uygun tog seviyelerine bakıp tulum almalıyız çünkü üstlerine bir şey örtmeyin diyorlar

Biz de öyle bir durum olmamasına rağmen doktor ilişki hep yasak dedi

bana etrafimdaki herkeees ikili takim ama önü capraz olanlar dedi yenidogan 1tane tulum set aldim ben daha cok 3 ay basladim en kucuk onlarda buyuuuk bi cogunlugu tulum aldim daha fazla tulum modeli var ya elim ona gidiyo hep tulumda fermuarli olmasi onemliymis benim cogu dugmeli bahsettikleri tarz takimlari ekledim ben bundan sonraki yenidoganlari hep boyle alcam

Eklentiler

• Screenshot_20240305_173836_ebebek.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20240305_173755_ebebek.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 44
Ay kızlar ayıptır söylemesi dün gece dondurma yedim ve yedikten sonra bebeğin hareketini o kadar net hissettim kii içimde dönüyor muydu tekme miydi anlam veremedim ama çok güzeldi
Ben de hep dondurma yiyorum benim bebişim daha dönmüyor 17+5deyim, doktorum bir hafta on günün var dedi

Herkes bunlara çok kullanışlı diyor gerçekten bunlara ebebekte çok var

Bence tulumlar çok çok pratik ve güzel, çorapsız olanlarıda çok güzel oluyor ben önümüzdeki ay başlayacağım alışverişe ve hep tulum ve badi alıcam

ayh bende tup bebek oncesinden beri yasak keske yasak kalkmasa dogana kadar hatta bi sure daha bide onu dusunemem gercekten bencilce belki ama yani bebem daha kiymetli artik bide attigim adimdan korkmaya basladim ama plesanta yukari cikarmis ya korkma aksi bi durum olcani sanmiyorum amaaan ye be bebise kan olsun can olsun

Benim de tüp canım 6. Haftadan itibaren serbest bize ama biz yapmıyoruz normal hayatınıza devam edin diyor hep. Değişiyor demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…