2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bu ilaçları kadin doğumcu mu yazdı acaba o yazmadıysa kullanmadan önce doktorunuza danışın bence enfluvir bayağı ağır bir ilaç çünkü.
Göğüs Dr yazdı ben kendi Dr uma gösterdim öyle kullanıyorum maalesef çok ağır geçiriyorum bunları yazmak zorundayım dedi ama ben soğuk algınlığı ve antibiyotik kullanıyorum sadece diğerlerini okudum prospektüs vazgeçtim

Benim de çok başım ağrıyor,eşim masaj yapıyor şakaklarıma biraz . Normal diyorlar hamilelikte

Kendi Dr uma gösterdim kullanabilirsin dedi bana. Sizler böyle deyince kafam karıştı kullanmasam mı

Bende cumartesiye kadar dayanabilirsem sorayım gidince ilaç versin kabulum valla yeterki düzelsin ne zor bir illet bu o kadar hareket ediyorum su içiyorum yok

Allah yardımcın olsun. Benimde 8-6 yaşındalar tüm sorumlulukları bende yıpranıyor insan ve işe gitmek de cabası . Bakalım 3. Nasıl büyüyecek inşallah kolay bebekler olsunlar

Kızlar
1 tane 5 li hastane çıkışı ( uzun kol ) ,
1 tane 0-1 ay tulum ,şapka + zıbın -takım ,
1 tane kısa kol zıbın + şapka + alt- takım
5 tane 0-3 ay kısa kollu çıtçıtlı body . Yeni doğan için bunları aldım . Yeni doğan olarak daha fazla almam gerekiyor mu sizce ? Hastane çıkışı uzun kollu , birde uzun kollu tulumla toplam yeni doğan iki tane uzun kollu olacak , bunları da hastane çantasına koymayı başka almayı düşünmüyorum . Tecrübeli yaz anneleri ne diyorsunuz

Kizlar bugun 4 haftayi bekleyemedm 15+1 de muayeneye gittim kesin kiz dedi. Cok sevindm rabbim saglkla nasip etsin.akintm icin tekrar fitil yapti. Sogk algnligim oldugu icin crp bakmadm yuksek cikar zaten akintidan mi anlayamayiz die.
Bir de hep tatli istiyorm dayanamiyorm paketli gidalar dahil kek cikokata cips ne varsa yiyorm. Hep tatli seyler tuketesm var. Napacam ya. Oglmda hic tatli cekmezdi cnm

oouyh ben cosmusum devam etmiyim bari aldiklarimi dun hurclayim dedim 2 hurc etti su ikeanin buyuklerinden bence seninki normal ama body cok gidiyomus ben daha kisa kollu hic almadim

iyi yapmisin prensesini hem gorup hem netlemissin oohhh bendede tam tersi eksi yiyip durdum acaba ihtiyac neyse vucut onumu cektiriyo ki

Kızlar otururken bacak bacak üstüne atmayın diyorlar hurafe mi sizce? Ben hep öyle otururum çünkü

Bende ilk cocugumda 10lu, 5li hastane çıkışı, tulum gibi aldım çabuk büyür diye çok birsey almamıştım bebek doğdu kalakaldım kusuyorlar sürekli derken yetmiyor uzun kolluyu çoğaltabilirsiniz yaz bebeği olsada kısa giydirilmiyor 2li takımlardan 3tane falan daha olması rahat oluyor

oouyh ben cosmusum devam etmiyim bari aldiklarimi dun hurclayim dedim 2 hurc etti su ikeanin buyuklerinden bence seninki normal ama body cok gidiyomus ben daha kisa kollu hic almadim
Canım bende kısa ve yarım kol alacağım ana bebekler çok kusuyor biraz fazla almayı düşünüyorum. Bide sizce pijama takımı mı yoksa tulum mu daha çok giyilir ? Hızlı büyüyor ayaklı tulumlar çok kullanışlı değil bence ama çevremde herkes tulum diye tutturuyor hangisini alsam kararsızım ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…