2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Şu an çok şart değil sanki yana dönüp yatmak son üç ay diyorlar canım, gebe yastığı varmış ya onu mu denesen acaba?
Aldım aldım onu da her çeşidini hem de ama daha alışamadım sanırım büyük L şeklinde olanları asla kullanamıyorum diğer iki tane ortasında baglantisi olanı kullanıyorum ama ondan da donuyorum yani daha pek faydasını görmedim. Bakalım belki sonradan daha çok ise yarar. Ben çok donuyorum gece ya çok korkutuyor bu da beni.

Kahveyi ben de kestim canım çekerse de kahve damlatılmış sut içiyorum resmen tatlı da bazen istiyor ama çok çok değil zaten kilo aldım bi de tatlı yesem
Yuvarlanarak giderim heralde doğuma

Kahveyi ben de kestim canım çekerse de kahve damlatılmış sut içiyorum resmen tatlı da bazen istiyor ama çok çok değil zaten kilo aldım bi de tatlı yesem
Yuvarlanarak giderim heralde doğuma
ben sey modundayim bana tuz veriiinnnn damardan basıın yada tursumu ooo olur oluur suyunuda icerim modundayim bu nasil oglan ben anlamadim

Daha da büyüyünce karınlar istesek de yatamıyormuşuz sırt üstü diyorlar senin de öyle olur bence hiç takma kafana

Yazik adamlaraaa
valla bian acaba icinden ne dusunuyo bu durumla ilgili diye cok merak ediyorum cunku gercekten benim aklima gelmiyo yani hamilelikten beri sonra diyorum amaaan bana ne ya ne dusunurse dusunsun pfft diyorum sjsjssjs bebem daha kiymetli bide biz yasak haliyle boyleyiz yasak olmasa belki ne sorunlar cikicakti bende

Kızlar catlak için neler kullanıyorsunuz benim ikinci bebek ilkinde herturlu yağ vs kullandım yinede çatladım şimdi ne yapsam diye düşünüyorum hindistan cevizi orjinal marka biliyormusunuz ondan alicam kesin bide catlak önleyici krem önerisi varmi lierac ve bio oil hariç ilk gebeligimde kullanmistim

Ben bio oil ve tamamen doğal shea yağı aldım, kuru fırçalama yapıp öyle kullanıyorum. Hindistan yağı ve kakao da alıcam dönüşümlü kullancam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…