2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Natura balance 9 numara kullanıyorum ben canım. Bio magic te kullanabilirsin aynılar

Merhaba bebeğiniz kaçıncı haftada yukarı çıktı? Ben 15+3 oldum bugün ama bebeğim aşağıda leke yok ama çok baskı yapıyor doktor tuvalet harici kalkmamı yasakladı

Merhaba bebeğiniz kaçıncı haftada yukarı çıktı? Ben 15+3 oldum bugün ama bebeğim aşağıda leke yok ama çok baskı yapıyor doktor tuvalet harici kalkmamı yasakladı
18+2deyim normalde bu haftalarda yukarda hissederdim diger iki oğlumu cinsiyetle alakası varmi pek sanmam ama bu üçüncü kızımın hareketlerini resmen karnımın alt leğen kemiğinin bir tık üst kısmında hissediyorum açıkçası tedirginim. Doktorum anormal bir durum yok diyor ama resmen aşağıda yani değişik bir durum dikkat edin bana düşük riskin yok spora bile başlayabilirsin dedi ama isin açıkçası çok içim el vermedi az daha yukarda hissetmeden bende dikkati elden bırakmayacağım bence sizde dikkatli olun Rabbim bize bagışlasın bebislerimizi

Benimki de kız en başından beri zaten riskli bir gebelikti hep yatmıştım ama ayaklanmaya başladım bu sorun çıktı. Yatmaya razıyım sağlıklı olsun yeter. Aminn cümlemizin inşallah

Lenosumm yemin ederim aynı şekilde korktum ağladım ben ağlayınca eşimde şoka girdi zaten panik atak hastasıyım belki de atak geçirdim
ayh bak olabilir ozaman oda neden tetikliyomus biliyomusun damarlarimiz buyuyo ya akis yeteri kadar gitmeyebiliyomus bianda benim saglaaam bir migrenim ve epilepsim var sukur onlari tetiklemedi ama panik atak atagi gecirmisim onuda soguk terledim boyle cok sacma biseydi onla anladilar resmen midemde basim dondu boyle bayilcak gibi olumca anlik bulandi yere oturup aglama krizi sonrasi hersey gecti bianda boyle ama yani bu strese o bile normal dedim o donemde 3 hafta onceydi benimki

Canım kardeşim yaşıyor çok sık. Doktoru gebelikte migren baş gösterebilir demiş. O da şu an migren taşı kullanıyor o baya rahatlatıyormuş. Tavsiye ederim denemeni

Kendi içtiği bir yer varmiş doktorumun Ankara'da bana onu önerdi bi ara ona gidicem ☺

Kızlar merhabaaaaa uzun zamandır bakamadım buralara herkes ne güzel ilerlemiş maşallah gobusler çıkmaya başlamış bende artik eski pantalonlarima giremez oldum önceden giydiğim gömleklerimi giyemez oldum.
Ara ara bende kulakta kalp atışımi duyma durumu belirdi. Cumartesi randevum var doktoruma soracağım ama benimle aynı durumu yaşayanlar var mı acaba?
Birde kızlar Allah düşmanıma bile vermesin hemoroid problemi var bende dün hamile pilatesi ve yogasına başladım sabahtan beri fenalardayim tuvalete çıkamıyorum diye oturup agliycam öyle bir duruma geldim. Önceden hemoroidi olup hamilelikte zorlanmaya başlayanlar var mı?

Canım ay i sorun bende 13. Hafta da başlamıştı. Ne yesem.bana mısın demedi. Mecburen 16. Hafta da genel cerrahi ve kadın doğuma gittim. İlaç yazdı. Kullanma da bir sikinti yok kullan daha kötü olmasın ilerleyen haftalar da dedi. Oralac şurup verdi. Bir de krem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…