2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ben bugün babamı hastaneye götürdüm radyasyonlu alana çok yaklaşmak zorunda kalım 1 dk bile olsa. Sorun olur mu sizce

Kızlar fetal dna için kararımızı verdik veritas firmasında yaptırcaz 350 dolarmış, baya araştırdık bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız. 16. Haftada vericez kanı

Ay kızlar şuan fazla bi göbeğim yok 17. Haftadayım hatta dışardan anlamıyor kimse hamile olduğumu ama göbeğim çok fazla kaşınıyor sizde de öyle mi? Kaşımamak için çok direniyorum ama uyku sersemi falan unutup kaşıyorum

Benimde öyle sadece kilo almişsim ama hamilelik gobeği yok kaşinma dersen hamilelikten beri kaşınıyorum hep tarakla kaşiyorum anca

Bol bol nemlendirmek lazımmış, uygun fiyatlı e bebekten hipp marka içeriği temiz krem aldım sürekli onu sürüyorum ben sürerken de kaşıyor gibi yapıp rahatlatıyorum tavsiye ederim

Bol bol nemlendirmek lazımmış, uygun fiyatlı e bebekten hipp marka içeriği temiz krem aldım sürekli onu sürüyorum ben sürerken de kaşıyor gibi yapıp rahatlatıyorum tavsiye ederim
Ben de the life go nun hindistan cevizi yağını aldım şimdi, onu çok önerdiler çatlamadan atlatsak şu süreci

Ben de the life go nun hindistan cevizi yağını aldım şimdi, onu çok önerdiler çatlamadan atlatsak şu süreci
Benimde hamilelikte çatlağım olmamıştı ama doğumdan çıktım bi baktım karnım bacaklarım çatlak hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…