2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar selam aranızda Amerika ya da Kanadada doğum düşünen var mı? Bizim böyle bi düşüncemiz var ama araştırmaya nereden başlayacağım bilemiyorum. Araştıran ya da önceden deneyimi olan varsa paylaşabilir mi bilgileriniii☺️

İlk bebeğimde rüyamda kız gördüm kızım oldu, bu defa erkek görmüştüm erkek oluyor
Bende hamile olmadan önce kız görmüştüm doğum günü yapmıştık rüyamda kızıma gerçekten aynısı oldu ya doğum günü yaptık başında iyiki doğdun yazıyordu faln çok etkilendim doğru çıkmıştı

doktorum bana whatsapptan yolladi cinsiyetide oyle soyledi cok sukur temiz cikti ya disardaydim haber geldiginde sjsjsjs aglamam cok komikti nasil stres olduysam kac haftadir olanlara bi sinir bosalmasi yasadim 😂😂😂
Ben gibi, buyugu tenis dersine getirmistim doktorum mesaj attı musait olunca konusalim sonucunuz geldi diye hemen aradım sakin bir yere gecip o soyluyor ben aglıyorum sevincten... :)
Merhaba herkese tüp bebek kasım transferinden ismen tanıdığım bi kaç kişiyi görünce yazıyim dedim :)) bizim de çok şükür bebek açısından sağlıkla ilerliyoruz ama korkulu şekilde. 7. Haftamda kırmızı pıhtılı kanama geçirdim. Çok şükür bebekte bişey yoktu 1 hafta yattım ve kahverengi akıntıya döndü. Taki 13. Haftaya kadar her gün durmadan az az kahverengi akıntım devam etti. 13+1 de bir kanama daha geçirdim kırmızı ve pıhtılı ve çok şükür ki bebeğim sağlıklıydı. Bu sefer kanama alanı görüldü subkoryonik Hematom diye. 1 haftadır yatıyorum yine kahverengi akıntıya döndü şükürler olsun. Ama bitecek gibi değil en son perinatolojiye gittim 16. Haftaya kadar kanama olabileceğini söyledi dikkat etmemi dinlenmemi söyledi. Fakat pazartesi maalesef iş başı yapıyorum ve çok tedirginim bugün nefes almak için 15 dk dışarı çıktım yavaşça yürümeme rağmen ağrım oldu ve akıntım arttı. Daha da rapor alırsam iş yeri kovar heralde beni 😅 sürekli tedirgin haldeyim.
canım saglıkla alirsin kucagına insallah ama hamile yada raporlu iken isten zaten cikaramazlar kotu olursan rapor al bence mutlaka

Bende ik dogumumda cantama sac masasi ve makyaj malz koymustum kuaforume rica ettim sabah 07de geldi kimse uyanmadan halletti 30 dkda. Bana o kadar iyi gelmisti ki, cok iyi hissetmistim o gun ve taburcu olup eve gecerken :) insanın biraz kendini iyi hissetmeye gercekten ihtiyaci oluyor.

Ben gibi, buyugu tenis dersine getirmistim doktorum mesaj attı musait olunca konusalim sonucunuz geldi diye hemen aradım sakin bir yere gecip o soyluyor ben aglıyorum sevincten... :)

canım saglıkla alirsin kucagına insallah ama hamile yada raporlu iken isten zaten cikaramazlar kotu olursan rapor al bence mutlaka
ayh kendimi tutamadim ya ben yemin ederim uzerimden tonlarca yuk kalkti arabaya biner binmez uyumusum cok zormus gercekten elin bogrunde beklemek bugunde bebisi ben ultrasonda netledim sjsjsj 2 gundur ya kizsa nipt yanlissa diyodumda sjsjsjs

ayh kendimi tutamadim ya ben yemin ederim uzerimden tonlarca yuk kalkti arabaya biner binmez uyumusum cok zormus gercekten elin bogrunde beklemek bugunde bebisi ben ultrasonda netledim sjsjsj 2 gundur ya kizsa nipt yanlissa diyodumda sjsjsjs
ne stresle bekleniyor di mi :) Allahım hepppp guzel haberler alalim hepimiz. Yok kiz nipt tamam kesindir oglus geliyor :KK70:

Kızlar Selaammmmm
Fetal DNA sonucum şimdi çıktı çok şükür her şey yolunda ve sağlıklı.

Veeee cinsiyet belli oldu
KIZ'ım OLUYOR!!! :KK200: palm angels palm angels (ekle kuzucum)

Çok çok mutluyum. Bu mutluluğun tarifi yok. Rabbim gönlüme göre verdi. Çok şükür.:nazar:

Doktorum 11+3 de bilmişti vallahi helal olsun. Çok şükür şimdi 13+2 deyiz.

Kızlar Selaammmmm
Fetal DNA sonucum şimdi çıktı çok şükür her şey yolunda ve sağlıklı.

Veeee cinsiyet belli oldu
KIZ'ım OLUYOR!!! :KK200: palm angels palm angels (ekle kuzucum)

Çok çok mutluyum. Bu mutluluğun tarifi yok. Rabbim gönlüme göre verdi. Çok şükür.:nazar:

Doktorum 11+3 de bilmişti vallahi helal olsun. Çok şükür şimdi 13+2 deyiz.
ayyyh bir guzel haber daha bir prenses daha saglikla gelsin bebiskooo 🤲🥰

İki güne bir ultrasona mı giriyorsun 😀😀

benim annem de uzakta sizi o kadar iyi anlıyorum ki o boşluk dolmuyor malesef ama şöyle düşünün mucizeniz içinizde büyüyor ve onun da size ihtiyacı var zor da olsa kafanızı meşgul edecek başka şeyler bulun bence
Ah içime söz geçmiyor bekarken de sık sık gelip bende kalırlardı böyle üzülürdüm ama bu başka geldi, canım annem ikizlerimin birinin kalbinin durduğunu öğrenir öğrenmez yola çıktı geldi. Keşke yakın olsak imreniyorum aynı şehirde oturanlara

X