2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kızlar selammm üşütünce kasık- karın ağrısı hatta lekelenme benzeri şeyler yaşayanlar var mı? sürekli olmayınca acile gitmedim
Ya ben de bugün aynı şeyi düşünüyorum kasik ağrım var sanki kas ağrısı değil de idrar yolu mu desem ne desem bilemiyorum korktum azcik da aslında Ssda_ cnm senin nasıldı ağrıların bir de crp yüksek çıktığında ateşin de olmuş muydu belirtiler neydi sorabilir miyim ?

Çok farklı bir konuda canım çok sıkkın. Annemle aynı şehirdeyiz ve o beni istediği yere sürükleyecek küçük bir kız çocuğu sanıyor. Her hafta akraba akraba gezmek istiyor. Çalışıyorum evde iki küçük çocuğum var onlar da okul a gidiyor bir avm ödev derken zamanımız zaten dolu geçiyor. Yarın bilsem sınavı var çocuğun beni dayımlara çağırıyor. Ki yengem size geleceğiz dediğimizde bahane bulmuştu sonra anladım ben bunu! İstemiyorsa istemiyor ne zorluyorsun bende istemiyorum. Kız depremde annesini yeğenini kız kardeşini babasını kaybetti evde misafir ağırlamak zorunda da değil yani ama annem tersliyor telefonu yüzüme kapatıyor! Çok gerildim

Çok haklısın bunu hic konuştunuz mu annenle ?

Ah haklısın sürekli aynı şeylerin yaşanmasından canım ama keşke benim annem de benimle aynı şehirde olsa da dizinden ayrılmasam benimki 1 aydır bendeydi yarın gidiyor ağlicam az kaldı. Demem o ki anneler yaşlandıkça biraz çocuklaşıyor sen alttan al gönlünü hoş tut bence

Eşimde diyorki sanki niptte bisey ciksa napicaz ozaman,allah gostermesinde oyle bi durumda aldircakmiyiz?

Benim ağrılarım çok şiddetliydi kasıklarıma ve belime doğru böbrek kısmına çok vuruyordu, çok sık idrara gidiyordum ama az az ağrılardan 4 gün sonra ateşim çıktı antibiyotiğe başlamıştım ama çoktan o yüzden çok kısa süreliydi

Kızlar Yoyko bebek arabaları hakkında bilgisi olan var mı kalitesi nasıldır ve daha önce kullanan ve alan oldu mu? Hepsiburadada yoyko city travel 3in1 çok hoşumuza gitti arabada yok yok. Çift yönlü kullanım port bebe puset tekerlerde toplam 12 adet süspansiyon vs. çok güzel özellikleri var ama sizin tecrübeniz varsa merak ediyorum

Eşimde diyorki sanki niptte bisey ciksa napicaz ozaman,allah gostermesinde oyle bi durumda aldircakmiyiz?
Ben de böyle düşünüyorum. İnanır mısınız bilmem ama ben yapıyorum, hergün elime karnıma koyup 41 defa Fatiha okuyorum bebeğin sağlıklı olması için . Denenmiş birşeydir . Sağlıkla gelsinler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…