2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben ilkte hep kız istiyordum çok şükür kızım oldu bunda pek merak etmiyordum başlarda ama burada herkes öğrenince çok merak ediyorum
Bende kizmda erkek hissediyordum kız oldu tersi oldu bundada kız hissediyorum tersi çıkarsa.hiç şaşmam vallahi bende çok merak ediyorum ya pazartesi tam inşallah öğrenirim artık alışveriş yapmak istiyorum ya

İşte bende bu yüzden öğrenmek istiyorum yaa inşallah öğrenirsin canım

Tamamdır tabii ki etiketlerim hayırlısı olsunda özellikle sakin bebek olsunda
Benim kız anne karnında fildir fildirdi erken çıktı zaten doğdu çok sakindi büyüdü çingene gibi bir şey hiç durmuyor demeki anne karnında ne olduğu belli bu yeni bebeğimde çok sakin gevşek buda sakin olacak demeki

Evet benim kızımda karnımda sakindi doğuncada sakindi o da erken doğdu ama şimdilerde ise tam bir cadı oldu özellikle başka çocukların yanında

İnşallah bu sefer gösterir sen ne zaman gitcen benim de hep kahverengi leke oluyor ya düşük riskide yok fitil kullanıyorum ilaçta midemi bulandırıyor
Bende 2 hafta sonra 26 şubatta gidicem. Benimde kahverengi lekem vardı fitil kullandım geçtiyse bırak demişti doktor bıraktım bende

Ben hiç bilmiyorum cinsiyeti bacağı açık görürsem yorum yaparım inanaki öyle bilmiyorum ama yapanalar çok formda kesenden bile yapıyorlar senin cinsiyet belki degilmi
Yok canım doktor çıkıntı gördü ama kordonda olabilir daha çok küçük dedi bide görüntüde ki gibi baya kötü ultrasonu. Özel hastane nasıl bu kadar kötü olabilir bilmiyorum

kızlar selammm üşütünce kasık- karın ağrısı hatta lekelenme benzeri şeyler yaşayanlar var mı? sürekli olmayınca acile gitmedim

Yok canım doktor çıkıntı gördü ama kordonda olabilir daha çok küçük dedi bide görüntüde ki gibi baya kötü ultrasonu. Özel hastane nasıl bu kadar kötü olabilir bilmiyorum
Benim doktorunki de öyle biliyor musun epey kötü bir görüntüsü var hiçbir şey anlamıyorum bakınca ya da verdikleri fotolardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…