2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Yok canım doktor çıkıntı gördü ama kordonda olabilir daha çok küçük dedi bide görüntüde ki gibi baya kötü ultrasonu. Özel hastane nasıl bu kadar kötü olabilir bilmiyorum
Canım bende özele gittim cinsiyet için inanki görüntü öyle bozuk kalitesiz bacak arası mi ayırt edemedim bunaliklik gördüm hemen karnından çekti cihazı gerçekten özel olmasına rağmen ilgi sıfır görüntüsünde hastane gibi kalitesiz bir daha gelmicem dedim çıktım geldim devlete devam edicem fotoğraf kötü olunca yorum da fazla olmuyor

Benim doktorunki de öyle biliyor musun epey kötü bir görüntüsü var hiçbir şey anlamıyorum bakınca ya da verdikleri fotolardan
Aynen ya benimde şimdi bunun başı nerde gotu nerde nubu nerde 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20240214_004426_1.jpg
    IMG_20240214_004426_1.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar detaylı ultrason yaptıran var mı? 15. Haftadayım Dr um perinatologdan randevu almamı söyledi bi kaç hoca önerdi hepsinin özel muayenehanesi var. Pazartesi randevu alacağım başka yaptıran var mı ?

Kızlar detaylı ultrason yaptıran var mı? 15. Haftadayım Dr um perinatologdan randevu almamı söyledi bi kaç hoca önerdi hepsinin özel muayenehanesi var. Pazartesi randevu alacağım başka yaptıran var mı ?
Ben henüz yaptırmadım.16+3 olduk bizde doktorum 20.hafta civarı gitmemi söyledi. Ben de 18.hafta olunca perinatoloji için randevu alacağım. Kayseri'de sordum bir hastanede 2 bin TL dediler. Raneevunu önceden almak daha iyi olur dediler. Sonra randevu bulmak zor oluyormuş

Kendi doktorlarınız yapmıyor mu canım, ben bütün kadın doğumcular yapıyordur diye düşünmüştüm. Ben doğum paketi aldım içinde var detaylı ultrason, yani kendi doktorum yapacak

Bir önceki gittiğimde doktor fitil vermişti ama kontrole gidince soracağım yine. Ben de şüpheleniyorum. Gün boyu ara ara sızladı kasığım.
Bende de var canım lökosit yüksek çıkmış sağlı sollu kasıklarım ağrıyor sık idrara çıkıyorum. Ama şimdilik doktorum bol şu iç dedi sanırım çok yüksek değil ondan. Oluyor yani bol bol şu iç sen de

16+3 üm bugün randevum vardı 18. Haftada bana gel sonra detaylı için 20 22. Hafta arası yönlendireceğim dedi

X