2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim ağrılarım çok şiddetliydi kasıklarıma ve belime doğru böbrek kısmına çok vuruyordu, çok sık idrara gidiyordum ama az az ağrılardan 4 gün sonra ateşim çıktı antibiyotiğe başlamıştım ama çoktan o yüzden çok kısa süreliydi
Eğer yarina kötü olursam acile gidicem ya benim de kaşık agrim vardı tüm gündür ateş vs yok ama canım sıkıldı yani idrara her ay baktırıyorum bir şey yoktu şimdiye kadar m baksın insallah bir sey yoktur. Sen nasıl oldun düştü di mi crp ?

Ben de böyle düşünüyorum. İnanır mısınız bilmem ama ben yapıyorum, hergün elime karnıma koyup 41 defa Fatiha okuyorum bebeğin sağlıklı olması için . Denenmiş birşeydir . Sağlıkla gelsinler inşallah 🌸
Bende yapmaya çalışıyorum günlük yasin okuyorum mevlam koruyup gözetsin sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🌺

Ah haklısın sürekli aynı şeylerin yaşanmasından canım ama keşke benim annem de benimle aynı şehirde olsa da dizinden ayrılmasam 😏 benimki 1 aydır bendeydi yarın gidiyor ağlicam az kaldı. Demem o ki anneler yaşlandıkça biraz çocuklaşıyor sen alttan al gönlünü hoş tut bence
Aslında yaşlı da değil ama huyu bu değişmiyor insanı çok sıkıyor.

Merhaba herkese tüp bebek kasım transferinden ismen tanıdığım bi kaç kişiyi görünce yazıyim dedim :)) bizim de çok şükür bebek açısından sağlıkla ilerliyoruz ama korkulu şekilde. 7. Haftamda kırmızı pıhtılı kanama geçirdim. Çok şükür bebekte bişey yoktu 1 hafta yattım ve kahverengi akıntıya döndü. Taki 13. Haftaya kadar her gün durmadan az az kahverengi akıntım devam etti. 13+1 de bir kanama daha geçirdim kırmızı ve pıhtılı ve çok şükür ki bebeğim sağlıklıydı. Bu sefer kanama alanı görüldü subkoryonik Hematom diye. 1 haftadır yatıyorum yine kahverengi akıntıya döndü şükürler olsun. Ama bitecek gibi değil en son perinatolojiye gittim 16. Haftaya kadar kanama olabileceğini söyledi dikkat etmemi dinlenmemi söyledi. Fakat pazartesi maalesef iş başı yapıyorum ve çok tedirginim bugün nefes almak için 15 dk dışarı çıktım yavaşça yürümeme rağmen ağrım oldu ve akıntım arttı. Daha da rapor alırsam iş yeri kovar heralde beni 😅 sürekli tedirgin haldeyim.

Sağlıkla gelsin senin adına çok sevindim 🥰 erkek çıkınca çoğu teoride çöp oldu sanki 😅🙈
sjsjs bende hic bisey tutmadi ya ben diyodum ama benim ki sasirticak diye erkek olmasina sokum kendimi hic erkek annesi olarak dusunmemistim sjsjsj ama tuz olayi tuttu sanirim yuzuk cin rus nub hic bosey tutmadi doktor bile tutturaadi 😂

Eğer yarina kötü olursam acile gidicem ya benim de kaşık agrim vardı tüm gündür ateş vs yok ama canım sıkıldı yani idrara her ay baktırıyorum bir şey yoktu şimdiye kadar m baksın insallah bir sey yoktur. Sen nasıl oldun düştü di mi crp ?
Çok daha iyiyim bakalım pazartesi bakılacak crp’ye☺️ bencede git canım hemen baksınlar hiç aksatma

Çok inatçı çok beni duymuyor kendisi haklı hep asla doğru diyorsun demezVa
Valla yapacak bir şey yok bıkmadan usanmadan çocuk gibi tekrarlayacaksın. Gerçekten bir yaştan sonra çok inatci oluyorlar. Bir şeyi yaptırmak için 40 kere söylemen gerekiyor aman başımızdan eksik olmasınlar da söyleriz ama zor bir durum gerçekten.

Merhaba herkese tüp bebek kasım transferinden ismen tanıdığım bi kaç kişiyi görünce yazıyim dedim :)) bizim de çok şükür bebek açısından sağlıkla ilerliyoruz ama korkulu şekilde. 7. Haftamda kırmızı pıhtılı kanama geçirdim. Çok şükür bebekte bişey yoktu 1 hafta yattım ve kahverengi akıntıya döndü. Taki 13. Haftaya kadar her gün durmadan az az kahverengi akıntım devam etti. 13+1 de bir kanama daha geçirdim kırmızı ve pıhtılı ve çok şükür ki bebeğim sağlıklıydı. Bu sefer kanama alanı görüldü subkoryonik Hematom diye. 1 haftadır yatıyorum yine kahverengi akıntıya döndü şükürler olsun. Ama bitecek gibi değil en son perinatolojiye gittim 16. Haftaya kadar kanama olabileceğini söyledi dikkat etmemi dinlenmemi söyledi. Fakat pazartesi maalesef iş başı yapıyorum ve çok tedirginim bugün nefes almak için 15 dk dışarı çıktım yavaşça yürümeme rağmen ağrım oldu ve akıntım arttı. Daha da rapor alırsam iş yeri kovar heralde beni 😅 sürekli tedirgin haldeyim

Merhaba herkese tüp bebek kasım transferinden ismen tanıdığım bi kaç kişiyi görünce yazıyim dedim :)) bizim de çok şükür bebek açısından sağlıkla ilerliyoruz ama korkulu şekilde. 7. Haftamda kırmızı pıhtılı kanama geçirdim. Çok şükür bebekte bişey yoktu 1 hafta yattım ve kahverengi akıntıya döndü. Taki 13. Haftaya kadar her gün durmadan az az kahverengi akıntım devam etti. 13+1 de bir kanama daha geçirdim kırmızı ve pıhtılı ve çok şükür ki bebeğim sağlıklıydı. Bu sefer kanama alanı görüldü subkoryonik Hematom diye. 1 haftadır yatıyorum yine kahverengi akıntıya döndü şükürler olsun. Ama bitecek gibi değil en son perinatolojiye gittim 16. Haftaya kadar kanama olabileceğini söyledi dikkat etmemi dinlenmemi söyledi. Fakat pazartesi maalesef iş başı yapıyorum ve çok tedirginim bugün nefes almak için 15 dk dışarı çıktım yavaşça yürümeme rağmen ağrım oldu ve akıntım arttı. Daha da rapor alırsam iş yeri kovar heralde beni 😅 sürekli tedirgin haldeyim.
Walla maddi açidan bi sıkinti yoksa ve iş çok yorucuysa işi cokta sıkınti etme,yaşadigin durum daha önemli daha özel,çocuk belli yasa gelince tekrar işe girme imkanin olmaz mi ki

sjsjs bende hic bisey tutmadi ya ben diyodum ama benim ki sasirticak diye erkek olmasina sokum kendimi hic erkek annesi olarak dusunmemistim sjsjsj ama tuz olayi tuttu sanirim yuzuk cin rus nub hic bosey tutmadi doktor bile tutturaadi 😂
Evet hep ters köşe yapıyor 😅😅
Ben de kendiminkini erkek hissediyorum en başından beri. Benim de kız çıkarsa aynı şoku ben de yaşarım valla 😂

X