2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Arkadaşlar ben de bir şey sorayım size bebek arabasında karar verebildiniz mi ben bagaja kolay sığan ( arabamızın bagajı küçük) ayrıca puset ile de kullanılabilen bir model düşünüyorum önceki bebeğim de abimden kalan mamas papas sole 2 kullanmıştım ama aşırı büyük ve ağır çok zorlandım ve arabamızı yeni değiştirdik denedim ama bagaja sığmıyor mecbur almam gerekecek önerebileceğiniz katlanınca küçük ama pusette takılabilen model varsa memnun olurum 🙏🏼
Chicco goody plus modelini öneririm

Benim ikinci bebe ultrasonda hiç hareket etmezdi anne karnında bile çok sessiz sedasız bir bebekti hareket etsin diye neler yapıyordum. Çok akıllı uslu bir bebek olucak diyorlardı. Bu bebek bir doğdu ayyy Şimdi görsen bir hareketli öyle hareketli Asla yerinde durmuyor. Bunu da hareketini erken hissettim ama hergün hissetmiyorum tabi ara sıra. Bakalım nasıl olacak 3.bebekler uslu olur diyorlar
Bende aynen hergün hissetmiyorum hergün hissetmek için erken daha. Dün hiç hissetmedim bugün de henüz hissetmedim. Erken olduğu için takılmıyorum. Sağlıklı olsunda hareketlide olsa farketmez. Ev zaten sağolsunlar hep dağınık daha ne kadar dağınık olabilir ki 😂😂

Bende 2 hafta sonra inşallah öğrenirim o zaman 16 haftalık oluyorum
Ben bugün 13+0 oldum fetal dna veremiyorum şimdi çünkü benim gebeliğim ikizdi birinin kalbi durdu, kalp durmasının üstünden 8 hafta geçmeden verilmiyormuş yanlış sonuç verir diye. Kaldım ultrasona ☺

Ben bugün 13+0 oldum fetal dna veremiyorum şimdi çünkü benim gebeliğin ikinci birinin kalbi durdu, kalp durmasının üstünden 8 hafta geçmeden verilmiyormuş yanlış sonuç verir diye. Kaldım ultrasona ☺
Anladım canım geçmiş olsun tekrardan. Hayırlısı olsun artık hepimiz bekliyoruz bakalım ne olacak ☺️

X