2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim bu da tutmamıştı canım arkadaşımla hesaplamıştık. Benim sadece yüzük tuttu

Az önce okulda çalışan bayan bana Dr sordu. Psikiyatri ilacı kullandı depremde iki büyük çocuğunu kaybetti ve bir küçük çocuğu var. İlaçtan sonra eşi istedi diye çocuk düşünüyor şuan. Allah herkesin yardımcısı olsun evlat büyük nimet büyük imtihan tadını çıkarın her an’ın uykusuz geceler de hastalıkları da geçiyor canımız sağolsun

Çin takvimi bana da erkek dedi ama geçen kontolde kendini göstermeyince kız dedik ve kız olduğunu öğrendik 2 gün önce ssğlıkla sıhhatle gelsinler inşallah
Bana çin kız dedi Rus erkek kan yenilme erkek dedi bende 12 haftada kız.dedi 16 da kesin bir şey dicem dedi ben de kız.diyorum hayırlısı olsun inşallah sağ salim kucaklarımiza alalım

Aşerme olayı iştahla alakalı sanki .. ben normalde de yerim baya yerim . Hamile olunca çok kiloya takılmıyor ya insan dile getiriyor isteklerini filan ondan bence veya şuna da inanıyorum bir insanın canı niye et çeker mesela aşırı belki demirim düşüktü diyorum

bunu ilk kez duyuyorum kan yenilenme tarihi ne oluyormus :)

benim mail ve telim alinmadi buyuk ihtimal doktorum verdi numarami isleme aldiklarinida doktorum soyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…