2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben hamile kaldığım tarihi net biliyorum canım. yumurtlama takibi yapmıştım , normalde çok düzenli olmasına rağmen hamile kaldığım ay , 14 gün sonra değil öncesinde yumurtlamıştım ben mesela , belki seninde öyledir .. %90 tutuyor Çin takviminin doğru hesaplanması tabi tutmayan da muhakkak vardır

benimde öyle hem ekşi hem tatlı çekiyor canım tuzlu şeyler beni benden alıyor zaten cinsiyet ne olacak merakla bekliyorum :)

ultrason kagidinda ne yaziyo peki beklenen dogum tarihinde

sali gunu verdim 30 dk 40 dk gecti gecmedi isleme baslandi bi vallahi su sureci hayirlisiyla atlatsak ben orta yerimden catlamadan
Ayy belki yarın öbür gün çıkar çatlanmıcak gibi de değil ben whatsapp hatlarına yazıp darlamıştım . İşleme alınmıştır mesajı itibariyle 4. İş günü çıktı benim , mesaj gelmemişti , mail bildirimlerini açmıştım

Bana erkek diyor bakalım ne çıkacak ☺

Ben şimdi yine yaptım erkek çıktı

Benim çin, rus, kan yenileme ve hatta instagramdaki cinsiyet tahmini sayfası kız dedi ama oğlum oluyor hiçbiri tutmadı.
Çin takvimi bana da erkek dedi ama geçen kontolde kendini göstermeyince kız dedik ve kız olduğunu öğrendik 2 gün önce ssğlıkla sıhhatle gelsinler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…