2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kozlar ikilo testimin sonucu çikmis normalde haftaya randevu almistim almistim ama gidemeyecegim kendi doktorumu,yakinda bi yerde herhangi bi doktorada gostersem yorumlar di mi

kozlar ikilo testimin sonucu çikmis normalde haftaya randevu almistim almistim ama gidemeyecegim kendi doktorumu,yakinda bi yerde herhangi bi doktorada gostersem yorumlar di mi
Nasıl göstereceksin canım rapor olarak alabildim mi? Ben alamadım da direkt doktora gidiyormuş

Bende ilk duyduğum gibi yapmıştım erkek çıkmıştı daha üç aylıkken yapmıştım dörde girdim yaptım kız çıktı bakalım hangisi cikicak

Cinsiyeti öğrenen arkadaşlarr ekşi Ayşe tatlı Hakkı teoremi tuttu mu sizde
Bende kızımda tuttu ekşi çok yiyordum kız olmuştu bunda ekşi hiç asermedim tatli arada yiyorum bunda 12 haftada gittim kıza benziyor dedi bakalım bu hafta kontrol var bakalım kesinmi hayırlısı ilsun inşallah

Bende de tuttu ama cevremdekilerin sağlamasını yaptığımda tutmayan çok .bir de Çin takvimine bakın Çin Takvimi ile Cinsiyet Hesaplama | m5bilisim.com buradaki doğru Çin takvimini hesaplıyor

Bende bu tutmadı, çin takvimi ve kan yenilenme erkek çıkıyordu Rus takvimi kız çıkıyordu

En güzeli tahlil yaptırıp demir vs b12 her şeye baktırıp Dr a danışmak . Demir ilacını almayanlar için diyorum ona göre içerikli olanı verirler. Benim tahlili bugün verdim bakalım ama ilaca Dr başlattı kendisi

Bu arada ben acayip et aşerdim hamile olduğumu öyle öğrendim 7.haaftaya kadar et et koktu sonrasında ise bu ara tiksindim bile . Cinsiyeti kız şuan tatlı yemeyi seviyorum

12+3 ten selamlar kizlar benim mide bulantilari gecmedi arada geliyorlar,bugün iki kere kustum,bide yetmezmis gibi bogazlarim agrimaya basladi,napmam lazim bogaz agrisi icin bilemedim,ins ates olmaz
ço geçmiş olsun bol bol ılık şeyler için bir de benim dokorum zencefil ve ıhlamur içebilirisn demişti. İnşallah çabucak atlatırsınız

Bende de tuttu ama cevremdekilerin sağlamasını yaptığımda tutmayan çok .bir de Çin takvimine bakın Çin Takvimi ile Cinsiyet Hesaplama | m5bilisim.com buradaki doğru Çin takvimini hesaplıyor
Baktım ama şöyle bir durum var hangi ayda hamile kaldınız ben bilmiyorum 18 kasımda son adet tarihim. Kasım desem kız, aralıkta desem erkek. Hani yumurtlamadan 14 gün sonra çocuk tutuyor onu hesaplasak aralıkta hamileyim güya erkek olması lazım. Cinsiyeti kız

Kızlar birler sorucam tahmini doğum tarihiyle ilgili benim son regli tarihim 30 Ekim en son doktora gittiğimde doktorum sanki farklı hesapladı çünkü hamile kaldığım tarihi 10 Kasım olarak hamilelik süresini 41 hafta üzerinden hesapladı şuan 15+6 yım günleri bana yakın olan arkadaşlar doktorunuz tahmini doğum tarihi için ne dedi bana 9 Ağustos dedi ama zaten bebişin haftası 3 gün ilerideydi. Ben hesapladığım zaman 5 Ağustos gözüküyodu ve 3 günü de çıkardığımız zaman 2 Ağustos oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…