2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bilmiyorum bu bana elzem bir ihtiyaçmış gibi gelmedi açıkçası ☺ bebeğin özel çöp kovası da olmayıversin ayol. Bence tabi.
mukemmel bisey ya yigenimde var ozellikle ek gida sonrasi cok net anladik o kokuyu asla disari salmiyo kokuyu bende amaan gider copebatarim kac tane olcak ki diyodumda iyi alt degustiriyosun

valla ben ek gida sonrasi yigenimi gordukten sonra iyiki almislar dedim cunku ciddi anlamda evi sariyodu koku cope atana kadar normal cope attigindada o cop atilana kadar mutlaka siziyodu en azindan biz oyle yasadik almak isteyen varsa diye yazdim indirimi tamamen tercih ve butce ayirma meselesi sart degil tabikide

Canım sen hangi şehirdesin ben doktorumun adını verdim bana 12 bin dediler. Senin 300 dolar 10 bin mi oluyor çok fiyat farkı var
ben ankaradayim galiba sehir sehir degisiyo ben arayip
Canım sen hangi şehirdesin ben doktorumun adını verdim bana 12 bin dediler. Senin 300 dolar 10 bin mi oluyor çok fiyat farkı var
ben ankaradayim ama sanirim sehir olarak degisiyo fiyatlar kendim arayip doktor ismini soyledigimde 380 dolar demislerdi doktoruma kontrole gittigimde 12. hafta geldiginde kemik ense ve nipt testinide yapariz istiyodun dedi sekreterinden fiyat bilgisi aldim 300 dedi eminmisin dedim evet bizim indirimimiz var dedi isime geldi acikcasi sali gunu vercem kismetse testimi

İkili test sonucumda risk görmüş doktor bi perinatolojiye gitmeni karından sıvı aldırmanı öneririm dedi bana şuan şok içindeyim napmam lazım hiç bilmiyorum
Bazı Dr lar çok korkutuyor. Benimde başta bebeği in hastalıklı mcv pozitif. Ya düşer ya sinir sistemi hastalıklı doğar dedi. Enfeksiyona git ilaç başlatırlar dedi. Ben peritanaloğa eski Dr uma gittim. Avidite testinin sonucunu bekledik. Hiç ilaç kullanmadım. 12 haftalık olduk nipty e gerek yok gayet sağlıklı. 2li nin sonucu çok önemli değil yine de istersen yapalım dedi. Burun kemiği ense iyi Bi sıkıntı yok dedi. Sen peritanaloğa git, herşeyine iyice bakar. Zaten 20. Haftada da ayrıntılı için gitmen gerekecek. Korkma bişe Çıkmaz.

Ben 700 e almıştım
ya bunda zarar etmedimde aldigim bebek arabasi e bebekte 2 bin daha inmis üzdü 40.900 du ek indirim yapip 36 ya cekip 36dan indirim eklemisler ben 40dan 29 kusure inicek diye dusunup baska yerden daha ucuza almistim urasmicam ama seytan diyo git iade et ebebekten al ama simdi kim tasiycak bu halde o arabayi iadeye

kizlar e bebek mamaspapas dusunenler

ya bunda zarar etmedimde aldigim bebek arabasi e bebekte 2 bin daha inmis uzdu urasmicam ama seytan diyo git iade et ebebekten al ama simdi kim tasiycak bu halde o arabayi iadeye
Ya illa bir yerlerde bir şeyler kaçıyor zaten yapacak bir şey yok durmadan zam geliyor zaten ne alsak kardır diyorum

İstanbul gibi bi yerde perinatolojiye randevu bulmak ölüm nipt testini yaptıracağım sırf bi yüzden randevu bulsaydım zaten nipte hiç yönelmeyecektim

kızlarcim genoksa test verenler sonuclar kac gunde cikti bide test gunu saliya denk geleniniz oldu mu

Yaş :30 ilk çocuk son adet tarihi :11.17.2023 kese :4+5 kalp atışı 6+1 cinsiyet: kız
Tahmini doğum 31.08.2024

Perşembe örnek verdim cuma ankaraya vardı salı öğleden önce sonuç çıktı bu konuda çok iyiler gerçekten
ayh heycan yaptimda ben ankaradan vericem carsamba gidjcektim normalde doktora dedim yetismeye bilir pazartesiye kalir haftasonundan dolayida randovum saliya alininca acaba cumaya kadar yetisirmiki dedim yetiscek gibi sanki ay iyi haberler aliyim insallaah

amaaan canim sagolsun ya simdi su riskle tasiyipta gidemicem iadeye ama icime bi okuz oturdu sjsjsjs 2 bin fark var arada ben 28 e almistim 26 kusure dusurmusler sagolsunlar
Esin gotrp degistiremz mi. 2 bine baska bisi alirsn yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…