2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar çöp kovası çok gerekli bir ihtiyaç değil ya 500 tl ona vereceğinize bence ihtiyaç olan bir şeye verin. Şahsi fikrim tamamen, bir hevesle gereksiz şeyler almaya çok açığız şu an. Ben ilk hamileliğimde iyi ki almamışım diyorum gerçekten gereksiz olacaktı. Pudralı bebek bezi çöp poşetleri var ondan kullanıyordum dışarda, evde zaten normal çöp poşetine koyup ağzını bağlayınca hiç bir problem olmuyor. Küçük bir tavsiye benden size umarım faydası olur

Kızlarcım saçlarını boyatan var mı aranızda ? Saçlarımı boyatmak istiyorum ilk üç ayı şükür tamamladım çevremde hamile olan çoğu kişi boyatmış sanırım bende boyatıcam ya

Kızlarcım saçlarını boyatan var mı aranızda ? Saçlarımı boyatmak istiyorum ilk üç ayı şükür tamamladım çevremde hamile olan çoğu kişi boyatmış sanırım bende boyatıcam ya
Ben boyadım organik boya ile 3 ay dolmadan ilk hamilelikte de aynı şekilde boyadım çok şükür bir sorun yaşamadık

İnşallah canım teşekkür ederim

ben genoksu arayip fiyat almistim ya ilk 380 dolar demislerdi doktorum genoksa 300 dolar dedi bende komisyon icin direk firmaya gidiyim diyodum doktorum alsa kan daha mantikli geldi sjsjsjsj
Canım sen hangi şehirdesin ben doktorumun adını verdim bana 12 bin dediler. Senin 300 dolar 10 bin mi oluyor çok fiyat farkı var

Sana çok katılıyorum ben, hatta bebek arabamı falan bulabilirsem iyi kullanılmış ikinci el almayı falan planlıyorum öyle 25-30 bin para vermem bebek arabasına. Bu bebek alışverişi suistimale çok açık maalesef

merhaba herkese.
ya bugün 13+4 üz ama 2 gündür yine bulantılarım yoğunlaştı.
heralde tüm gebelik boyunca sürecek diyorum, geçeceğine dair umudumu kaybetmeye başladım.
bir de gebelik öncesinde de gastrit vardı zaten bende belki o etkiliyor bilemedim.
var mı bu haftalarda hala bulantı yaşayan?
prilam da içmeye devam ama zaten hiçbir zaman çok etki etmiyordu.
artık tamamen bulantısız günleri iple çekiyorum gerçekten:)

Ben tamamen kendi fikrimi söylüyorum,eğer aldırmayacaksan test yaptırma ,20. Haftada renkli ultrasona girersin. Bu benim düşüncem, yaptıranlara saygı duyuyorum.

Bende aynı sizin gibi düşünüyorum

Ben de öyle ilk ablamın bebek arabasını kullandım 6 aydan sonra 2.el aldığım mothercare kabin tipine geçtim hala taş gibi çok memnunum ya

Ben de bulabilirim umarım iyi bi ikinci el, siz de çok iyi yapmışsınız.
Gardrops ve dolap uygulamasına bakın mutlaka ben ordan almıştım. Gerçekten çok gereksiz paralar harcamamak lazım bu devirde özellikle. Bizim cinsiyet belli olmadı henüz, eğer kız olursa oğlumun eşyalarını da koyacağım ben ikinci el olarak satışa bilginiz olsun buradan yazarım yine almak isteyen olursa birbirimize faydamız dokunur en azından

Ben muhtemelen boyatacağım 2 hafta sonra randevumda doktora sorup. 15 haftalık olacak o zaman, bir kere 5. ayın içinde bir de doğuma yakın olarak planlıyorum kafamda çünkü beyazlar insanı mutsuz ediyor gerçekten. Phyto kullanıyordum normalde daha organik diye doktora onu da soracağım

Bana da doktor yönlendirdi diye 11 bin dediler . Ama benle aynı zamanda yaptıranlarda 9 bini de çok gördüm . Genoksun hızı çok iyi , fiyat politikaları çok kötü herkese başka
Merhaba tekirdağın neresindensiniz ben çorluda bir doktora gidiyorum bana Genoks fiyatını 12 bin dediler bakıyorumda en yüksek bana söylemişler. Yarın tekrar arayıp konuşucam

Bende boyatacağım canım böyle bakımsız gezmek kötü ya diplerim uzadı aynaya bakasın gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…