2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
çatlak önlemek için ne kullanıyorsunuz?
ilk gebeliğimde lierac ve bio oillin sarı renklisini kullandım şükür çatlama vs olmadı 63 le kaldım 81 le doğuma girmiştim lohusalığımın onuncu günüde 68 e düşmüştüm ama genetik diyorlar ablam çatladıydı bilmiyorum ben çok su içiyorum bu da etkenmiş bu gebelğimde henüz kullanmaya başlamadım ama bir aya yine başlıcam aynı ürünlere sabah birini akşam birini kullanırım daha önceki gibi

Bana da doktor yönlendirdi diye 11 bin dediler . Ama benle aynı zamanda yaptıranlarda 9 bini de çok gördüm . Genoksun hızı çok iyi , fiyat politikaları çok kötü herkese başka
banada önce 10 bin dediler ama kan vermeye gittiğimde 9 bin aldılar bürekli fiyat değişiyor gibi geldi

S Sinem_84 ben badger belly oil aldım. Lierac piyasada yok ya bulamadım ben. Eczanelerde de yok canım sıkıldı. Olanlar da sisirmisler fiyatını normalde daha ucuz.

Ben 470 dolara yaptırdım panorama natera Amerika’ya gitti benim doktorum burayı önermişti.
bu dimi yapilan peki kan aldilar dimi bu markayla ilgili ben bi kac doktordan kromozomlarin hepsi taranmiyo en fazla gorulen kromozom hastaliklarina bakiliyo seklinde duyunca elemistim bazi markalar hastalik odakli bazilari kromozom odakliymis daha yaptirmadim bende hala arastiriyorum

Eklentiler

• 20240209_212848.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 56
aaiyyh masallaaaah kuzuya ayh ya cogunuzdan su haberleri aldim ya vallahi agliyasim geliyo kendim iyi haber almis gibi seviniyorum cook sukuur bi prenses daha geliyo saglikla gelsin
Sağolun. Gerçekten burada pozitif hikayeler duymak bana da çok çok iyi geliyor. Sanki o müjde bana verilmiş gibi mutlu oluyorum.

anladim canim, yani dusuktur genelde ama bu kadar degil 11-7 imis mesela saglık ocagında 5 haftalıkken olculmutu en son ben biraz takip edeyim
Aynen canım takip et ve ne zamanlar düşüyor onu mutlaka not al günün belirli saatleri hep aynı saatlerde mutlaka tansiyonunu ölç

Ever bu kan aldılar denge laboratuvarında verdim, orta paket aldım ben açıkçası hocama güvendim o bu markanın çok iyi olduğunu söyledi çok köklü bir firmaymış o sebeple o ne derse onu yaptırdım.ama mesela şöyle bir şey var benim doktorum intergenin sahibiyle de çalışıyor oraya yolluyor işte şüphelendiği bir şey olursa falan ama hiç intergende yaptır iste şu kadar hastalığa bakıyorlar vs demedi yani önerirdi gerek görse diye düşünüyorum bilmiyorum ki ben de.

Evet burun kemiği belirtilmediği için sonuç böyle çıkmış olabilir doktorunuza bu detayı sordunuz mu?
Malesef ki doktor ankara da kaldı devlet hastanesi doktoru ben İstanbul'a döndüm 15 tatil için gitmiştim hastalanınca ordaki hastaneye yatışım yapılmıştı doktor kanlarımı aldı ikili yaptirmadigimi söyleyince yaptırmıştı ultrasondan bakarkende burun kemiğini gördüm gayet net ense kalınlığı olmasi gereken Aralık'ta çok güzel hatta yüzde 70 kız demişti şimdi sonuç bi geldi pat diye risk yüksek amniyo sıvısı icin perinatolojiye yönlendiriyorum dedi attı bende amniyo sıvısı vermek istemiyorum direk fetal dna icin randevu aldım pazartesi günü nipt yaptırıp sonucu bekleyeceğim inşallah

ben bi burayida ariyim ozaman konusiyim en azindan fuzili olmamis olur

Bu arada doktorun beni fetal dna için yönlendirdiği firma Gc-Genom firmasıymış adını hiç duyanınız oldumu?
440 dolar fiyat verdiler bana ben internette araştırdım bu laboratuvarla ilgili hiç bir yorum göremedim Güney Korede Seul ilindeki laboratuvara gönderilip sonucun 10-14 gün içinde geldiğini söylediler. Acaba aranızda bu firma ile fetal dna testi yaptıran varmı. Doktor önerisi ile anlaştığım için farkli bir yerle görüşmedim çünkü eger istanbulda kalırsam bu doktorda doğum yaparım diye düşünerek farklı bir fetal dna yeri ile görüşme sağlamadım. Siz ne düşünürsunuz benim yerimde olsanız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…