2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızım 52 cm doğdu. Yenidoğan 15 20 gün giyebildi. Sonra 3 aylıkları giydi. 3 aylıkken 6 9 aylık giydi. Bence büyük al pişman olmazsın.
ohh ozaman dogru yoldayim ben 1 aylikken falan 3 giyer diye hesapladim hep buyuk olursada kiviririm dedim istemsiz iyi yapmisjm ozaman sevindim

Bende ilk bebişte almadıklarımı bunda almayı planlıyorum çöp kovası benimde aklımda yani, tommee tippee markası var bide ama ondan pek emin değilim

Çöp kovasını 1 ay kadar kullandım. Küçük olduğu için 5 6 bez ile doluyordu ve çıkarırken koku geliyordu. Alt değiştirme örtüsü çok gerekliymiş örtü olmasına rağmen bi ishal olsun herşey bok olabilirmiş gördüm. Halılar iki kere yıkamaya gitti, halı örtüsü aldım. dönmeye ve emekleme başladıkça durmadığı için örtünün gerekliliği de arttı. Tuvalete gitmeyi öğrenene kadar elimiz boktan çıkmayacak, canları sağ olsun

İnanır mısınız benim büyğk oğlum hele ilk zamanlar resmen bezle birlikte bi tane alt değiştirme örtüsü atardım çöpe o kdar çok severdi ki altı açıkken herşeyi yapmayı bide sürekli sırtından çıkardı yaptıkları ondan alt değiştirme örtüsü bi bez kadar gerekli ben şubat indiriminde e bebekten 40 lı aldım kesinlikle alınması gereken bir ürün

Bende ilk bebişte almadıklarımı bunda almayı planlıyorum çöp kovası benimde aklımda yani, tommee tippee markası var bide ama ondan pek emin değilim
ben tomme tippi almazdim nedenide su kartus seklinde onun posetleri hep orjinalini almak zorunda kalabiliriz ama korbellin muadilleri falanda cikti ya daha rahat bulunur

Bende salı günü vericem canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin bebişlerimiz. Güzel sonuçlar alırız inşallah.

gorumcemin bebis 2 yas hala tepe tepe kullaniyo o bakalim

Evet şimdi baktım siz deyince, böyle şeyler evet lazımdır haklısınız alınabilir.

Koku gelmemesi mümkün değil zaten, düşünüyorum böyle bir sistem nasıl olur diye aklım almıyor maalesef. Ki zaten yorumlara bakıldığında koku geldiği yazılmış çoğunda. Üstte bir arkadaş vardı kokulu çöp poşetine koyuyorum diye o bile bana daha mantıklı geldi.

ayh amiiin insallaaaah saglikli haberlerini alalim ben bide kanama alanin kuculmus hatta bitmisi duysam duble mutluluk olcak bana
İnşallah duyarsın canım ağrının hafifletmesinden bile anlayabiliyor insan azaldığını. benimde kanama alanım vardı geçen hafta bir doktora gittim o göremedim dedi. Ağrı yönünden de rahatladım. Pazartesi de kendi doktoruma gidicem inşallah oda öyle der tam rahatlarım.

benim sifir agrim var hic olmadi yani acile kaldirildigimdada yoktu ve bayada buyukce bi kanama alanim var 7x5 cmlere cikmisti biraz daha farkli benim durumum

Senin kesin yetişir canım benimki pazartesiye kalabilir. 3 iş gününde de çıkarıyorlar.

Bence en çok ihtiyaçlar; alt açma örtüsü, müslin örtüler, ağız silme mendili ve bolca önlük. Bana göre bunlardı çünkü benimki hep kusardı yakası hep ıslanırdı bir sürü çorap almıştım hevesle ama hiçbirini giymedi bile eldivende kullanmadım zaten hep ayaklı tulum giydirmiştim özellikle fermuarlı olanlar aşırı pratikti ebebeğin ürünleri çok güzel ve kaliteli. Vede uyku tulumu bence en güzel şey olabilir ben hala kullanıyorum.

benim sifir agrim var hic olmadi yani acile kaldirildigimdada yoktu ve bayada buyukce bi kanama alanim var 7x5 cmlere cikmisti biraz daha farkli benim durumum
Yaaa ondan bilemiyorsun o zaman ne durumdasın inşallah bitmiştir canım hiç kalmamıştır. Ben hatırladığım kadarıyla senin kanama alanı ölçüsü 40 lı birşeydi demi

Yaaa ondan bilemiyorsun o zaman ne durumdasın inşallah bitmiştir canım hiç kalmamıştır. Ben hatırladığım kadarıyla senin kanama alanı ölçüsü 40 lı birşeydi demi
4x2ydu acile gittigimizde ertesi gun doktoruma gittigimde 8lere cikmisti 1 hafta sonra 7x5 lere indi kaldi en sonda alan ayni ama ikiye bolunmustu alan tek parcadan bakalim simdi ne dicek insallah guzel haberler alirim hepimiz iyi haberler alalim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…