2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet benim de öyle.Hatta iğne sol tarafı öyle yakıyor ki sağda çok hissetmiyorum.Bir püf noktası vereyim.vuracağın bölgeye iğne ucunu dokundur çek.En hassas yerlerin hemen tepki veriyor.Ama canını yakmayacak kısımda hissetmiyorsun.O bölgeyi sıkıp vur.Vururken oturuyor ol ve iğneye değil karşıya bak. Hemen giriyor öyle. Kaslar rahatlıyor.
Denicem

Kızlarr hastaneden çıktım.İkizlerden biri 6+4 kalp ayışo duyuldu çok şükür.Diğeri 5+6. Küçük olduğundan henüz kalbi duyulamadı.Doktora bu normal mi dedim.İkizlerde farklı haftalar ve boyutlar normalmiş.İnşallah onu da duyarım 🙏🏻
İnşallah yetişir oda canım gözün aydın 🤲🤲🤲

Kızlarr hastaneden çıktım.İkizlerden biri 6+4 kalp ayışo duyuldu çok şükür.Diğeri 5+6. Küçük olduğundan henüz kalbi duyulamadı.Doktora bu normal mi dedim.İkizlerde farklı haftalar ve boyutlar normalmiş.İnşallah onu da duyarım 🙏🏻
Gözünaydin cnm inşallah duyarsin onuda Sağ salim

insallah o da yetisir kardesine🙏🏻 ne zaman cagirdi bi daha?

Selamm bugün transferin 6. Günü biraz erken yaptım ama sizce var mı gebelik?

Eklentiler

• IMG_2053.jpeg
    IMG_2053.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_2049.jpeg
    IMG_2049.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 3
Evet benim de öyle.Hatta iğne sol tarafı öyle yakıyor ki sağda çok hissetmiyorum.Bir püf noktası vereyim.vuracağın bölgeye iğne ucunu dokundur çek.En hassas yerlerin hemen tepki veriyor.Ama canını yakmayacak kısımda hissetmiyorsun.O bölgeyi sıkıp vur.Vururken oturuyor ol ve iğneye değil karşıya bak. Hemen giriyor öyle. Kaslar rahatlıyor.
Teşekkür ederim ben hep ayakta yapıyordum öyle deneyeyım bugun

Benim de ignelerden cok morarma oluyodu. 2 progesteron 1 kan sulandirici yapiyorum. Oturarak dik ve hizli bir sekilde sokuyorum. Sonra ustune hemen kolonyali pamuk koyup uzaniuorum bi 5 dk. Bu sekilde daha az morardigini farkettim. Eskiden yapip pantalonu cekip hemen hayata devam ediyodum ve sanirim iyi dagilamiyodu igne.

X