2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kizlaaar sizce soyle bi tulumu 3-6 mi 6-9 mu mantikli olur ay olarakta kasim aralik ocak subata denk geliyo 3-6 ay subat mart nisan mayis ta 6-9 sanki 3-6 daha uygun gibi

Eklentiler

• Screenshot_20240210_095003_LC Waikiki.jpg
    Screenshot_20240210_095003_LC Waikiki.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_20240210_095016_LC Waikiki.jpg
    Screenshot_20240210_095016_LC Waikiki.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 68
kizlaaar sizce soyle bi tulumu 3-6 mi 6-9 mu mantikli olur ay olarakta kasim aralik ocak subata denk geliyo 3-6 ay subat mart nisan mayis ta 6-9 sanki 3-6 daha uygun gibi
Canım ben oğlumun tulumlarını hep büyük aldım, büyük almanı tavsiye ederim

Büyük al canım pişman olma, ben kızıma hep böyle hesaplayarak almıştım zamanında ve pişman oldum

Büyük al canım pişman olma, ben kızıma hep böyle hesaplayarak almıştım zamanında ve pişman oldum
bende hep hesapladim hesapladim bi buyugunu aldim sjsjsj ya hepsi gozume kucuk geliyo 6-9 daha usturuplu geliyo 6-9 oncesine buna nasil sigcak ya buda cok kucuk diyorum inanamiyorum yeni dogan alamadim daha bacagi girmicek gibi hissediyorum 😂

ben ankaradayim galiba sehir sehir degisiyo ben arayip

ben ankaradayim ama sanirim sehir olarak degisiyo fiyatlar kendim arayip doktor ismini soyledigimde 380 dolar demislerdi doktoruma kontrole gittigimde 12. hafta geldiginde kemik ense ve nipt testinide yapariz istiyodun dedi sekreterinden fiyat bilgisi aldim 300 dedi eminmisin dedim evet bizim indirimimiz var dedi isime geldi acikcasi sali gunu vercem kismetse testimi
Hastanede yapılacağı için mi uygundu acaba fiyatı. Ben o şekilde de sorayım.

bende hep hesapladim hesapladim bi buyugunu aldim sjsjsj ya hepsi gozume kucuk geliyo 6-9 daha usturuplu geliyo 6-9 oncesine buna nasil sigcak ya buda cok kucuk diyorum inanamiyorum yeni dogan alamadim daha bacagi girmicek gibi hissediyorum 😂
Off inan ki öyle oluyor zaten çok çabuk büyüyorlar 🥹 benim kızım prematüre bebekti bide elbiselerini görseniz oyuncak bebekler giyer şimdi 🥹

Off inan ki öyle oluyor zaten çok çabuk büyüyorlar 🥹 benim kızım prematüre bebekti bide elbiselerini görseniz oyuncak bebekler giyer şimdi 🥹
ayh kucuk prensees 🥰 ben bi 2 - 2,5 kilo tulum gordum sjsj bedensiz bide kilo yazmislar ayh dedim bu neee minniiiciik oturdum orda ona agladim sjsjsjs 😂

ayh kucuk prensees 🥰 ben bi 2 - 2,5 kilo tulum gordum sjsj bedensiz bide kilo yazmislar ayh dedim bu neee minniiiciik oturdum orda ona agladim sjsjsjs 😂
Ayy hamilelik hormonlarııı hahah her şeye ağlıyorum eşim sürekli soruyor yine neye ağlıyorsun diye 😂

Kızlar bana da bakarmısınız benim başta ikiz gebelikti fakat birinin kalp atımı durdu betan yüksek çıkar sonucun yanlış çıkabilir bu yüzden dediler ama buna rağmen düşük riskli çıktı iki hafta sonra doktora göstericem sizce nasıl

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 63
  • image.jpg
    image.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 65
Ayy hamilelik hormonlarııı hahah her şeye ağlıyorum eşim sürekli soruyor yine neye ağlıyorsun diye 😂
ben gecen gun kedilerime agladim 😂 surekli dibimdelerdir bana fazla duskunler sevdirme konusunda hic problem yok herkese gobek acarlar falan ama mesela esim mama verir yemezler benim vermem lazim gecen gunde bi kere simdi bebegim gelcek cocuklar kiskancak napcaz cok uzulucekler diye bi agladim 2 gun oncede ben ölürsem kimden mama kabul edipte yicekler acliktan ölürler diye agladim 😢

ben gecen gun kedilerime agladim 😂 surekli dibimdelerdir bana fazla duskunler sevdirme konusunda hic problem yok herkese gobek acarlar falan ama mesela esim mama verir yemezler benim vermem lazim gecen gunde bi kere simdi bebegim gelcek cocuklar kiskancak napcaz cok uzulucekler diye bi agladim 2 gun oncede ben ölürsem kimden mama kabul edipte yicekler acliktan ölürler diye agladim 😢
Yaa böyle şeyler düşünüpte kendinide bebişide üzmee 🙏🏻🥹

Kızlar bana da bakarmısınız benim başta ikiz gebelikti fakat birinin kalp atımı durdu betan yüksek çıkar sonucun yanlış çıkabilir bu yüzden dediler ama buna rağmen düşük riskli çıktı iki hafta sonra doktora göstericem sizce nasıl
betan yuksek cikmaz bi bebisin kalinca o beta 1 bebise gore evriliyo atiyorum cift 800 se 400 500 lere dusuyo bu dusus degil bebis tek kaldi demek diye dusun bebisini saglikla alman dilegiyle kucagina sonuclarin gayet temiz duruyo 🙏 doktorunlada konus tabi ama icin rahat olsun 🥰🧿

Kullananlar çok memnun onu odasında bile kullanan oluyormuş
benim gorumcem salonda bi kullaniyo bide yatak odasinda sifir koku gercekten biraz dyson gibi 😂 kullanmayana cop kovasi kullananina mukemmel bi icat 😂 bende 2 tane aldim birini alt kata birini ust kata koycam anne yaninida 2 tane aldim bebis uyudugunda inene kadar uyanir diye ben battim siz yola devam edin shsjsjs😂

Kızım 52 cm doğdu. Yenidoğan 15 20 gün giyebildi. Sonra 3 aylıkları giydi. 3 aylıkken 6 9 aylık giydi. Bence büyük al pişman olmazsın.

X