2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim 12+0 da cinsiyeti tahmini yaptı canım ve doğru sonucu aldık 🥰
allah saglikli haberlerini versin insallah benim etrafimda bilenler ruya gormuslerdi anlatmamislardi pazar gunu anlattilar 😂 hepsi erkek gormus biride sacma bi sekilde birisi ani olarak bi fal bakmak istemis ailede bi hamile var erkek demis ta 2.5 ay once falan o yuzden merak ettim sjsjsj once saglik allahin izniyle

Arkadaşlar benim de hapsurunca karnıma bıçak saplanmış gibi kramp giriyor. İki üç saniye sonra dağılıyor yavas yavas. Bazen çok şiddetli oluyor bağırıyorum bile ben. Ama doktor normal dedi. Rahim genisledigi için oluyormuş.
Ben de iki hafta onca çok şiddetli bir kanama yaşadım. Sanki su akar gibi bir anda kan akmaya başladı. Benim bebeğimin eşi rahim ağzına yakın yerleşmiş. Bu sebeple oluyormuş. Yukarı çıkana kadar da kanamalar devam edebilir dedi doktor.
Hamilelik ne kadar zormuş ya hiç böyle tahmin etmemiştim. Çok zorlanıyorum ben
Benim de bazen öyle oluyor öksürürken hapşirırken kasık ağrıma bıçak saplar gibi bir ağrı giriyor ama normal canım

Kızlar katlanabilir küvet kullanan oldumu daha mı mantıklı acaba kullanışlı mı hiç bilmiyorum. E -bebek te takım olarak gördüm fiyatı da iyi ama katlanan değil çok yer kaplar diye düşündüm.
ben ok baby aldim mukemmel bisey ama gerek varmi oyle biseye dersen kesinlikle yok tabikiii ama bende katlananlarin kovalari var gri silikonla sert plaatik kismi var ya 4 ay sonra su sizmaya basladi o yuzden bence katlanan degilde dumduz bi kuvet bakmalisin benim aldigimida ekliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20240206_175404_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240206_175404_Samsung Internet.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 69
Ahh canım benim çok sevindim senin adına 🙏🏻😍 İnşallah benim de kanama alanım küçülmüştür bayadır bir şey yok ama tedirginim ister istemez 🙈
cok guzel haberler alcaz insallaaaah bak benimki bile bi oncekine gore azalmis dedi seninki bitmistir bile insalaaaaaah guzel haberler alicaksin sende cok sukur

Ahh canım benim çok sevindim senin adına 🙏🏻😍 İnşallah benim de kanama alanım küçülmüştür bayadır bir şey yok ama tedirginim ister istemez 🙈
ben bide bugun gecen hafta denemek icin bi doktora gitmistim ona gittim bugun kontrol muaynesine kalbini duyuyim icim rahat etsin diye 14 subat cem hocaya gidicem valla o zaman ne dencek acaba bunda bile boyle oyh ya vallahi cok sukuuuur 🙏

yok yok devam ya ben progestani kolay kolay birakmam galiba sjsjsj o benim bi parcam oldu artik 😂 hersey devam dedi cok az kalmamis kan alani yine iyi bi boyutta ama en azindan suan evet bi oncekine gore azaldi diyebiliyoruz coook coooooook sukuuur 🙏
Çok sevindim canım 🥰 inşallah darısı başıma olur gittiğimde benim de alan kaybolmustur 🥰🙏🏻

Arkadaşlar benim de hapsurunca karnıma bıçak saplanmış gibi kramp giriyor. İki üç saniye sonra dağılıyor yavas yavas. Bazen çok şiddetli oluyor bağırıyorum bile ben. Ama doktor normal dedi. Rahim genisledigi için oluyormuş.
Ben de iki hafta onca çok şiddetli bir kanama yaşadım. Sanki su akar gibi bir anda kan akmaya başladı. Benim bebeğimin eşi rahim ağzına yakın yerleşmiş. Bu sebeple oluyormuş. Yukarı çıkana kadar da kanamalar devam edebilir dedi doktor.
Hamilelik ne kadar zormuş ya hiç böyle tahmin etmemiştim. Çok zorlanıyorum ben
Canım benimde plesentam asagıda duruyor bol bol dinlen uzan inşallah yukarı çıkar bir an önce 🙏🏻 kaç haftalıksın ?

Evet ben aldım daha kullanışlı katlanabilir küvet
Acaba katlanma noktalarından akıtma yapar mı? Evim küçük ve banyom soğuk. Mecbur odada yıkıycam çocuğu. Küvet lazım. Katlanır alsam sızdırır diye çekiniyorum. Tecrübeli anneler varsa bizi aydınlatsın.

Kızlar normalde de hapşurunca sağ ve sol yumurtalıklarımda bişey şişiyomuş da patlayacakmış gibi hissediyodum anlık bir acı saplanıyordu cuma günki randevumda doktoruma kist mi var diye sordum ama baktı hiçbişey yok tertemiz dedi. Bu gece sırtüstü yatarken hapşurdum ve sağ tarafımda bişey patladı sanki o kadar acıdı ve o kadar korktum ki. Neden böyle oluyo sizce bi fikri olan var mı
Bende de oldu birkaç kere. Araştırdım. Rahim büyüdüğü için ağrı olması normalmiş. Hapşırmak, öksürmek de bu ağrıyı tetiklermiş. Kötüyü düşünmeyin.

ben bide bugun gecen hafta denemek icin bi doktora gitmistim ona gittim bugun kontrol muaynesine kalbini duyuyim icim rahat etsin diye 14 subat cem hocaya gidicem valla o zaman ne dencek acaba bunda bile boyle oyh ya vallahi cok sukuuuur 🙏
Çok şükür canım. Benim de 10 şubat bakalım inşallah her şey güzel olur hepimiz için canım 🙏🏻🙏🏻

Kızlaaarr 14. Haftamız bitecek ama hâlâ cinsiyeti öğrenemedik 😅 Kontrolüm de 2 hafta sonra. Acaba kontrolü öne mi alsam yada başka bir doktora mı gitsem dedim ama şimdi ne diyip gidicem, kendi doktoruma ayıp olmaz mı sizce? Kafamda deli sorular ama çok merak ediyorum 😅🙈

X