2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Dut kürü nasıl oluyor acaba? Bu saat oldu burun geniz ve göz akıntısından uyuyamadim anlatabilir misiniz acaba ?
Yarm litre kaynayan suya bir avuc dut attm. 6-7 dakika kaynatttm yarisini sabah yarisinu aksam ac karna ictm. Akintm da azaldi sanki. Enfeksiyona iyi diolar

Bende böyleyim kilo alarak devam ediyorum cinsiyetimiz de belli oldu erkek olacak inşallah

özel değilse sorun neydi benimde tüp bebek çok şükür o yüzden merak ettim

Arkadaşlar merhaba ben de 12+2 deyim şimdi. Ama son iki üç haftadır çok şiddetli bir alerji var ellerim de. Merhem ve iğne kullandım ama geçmedi. Bi de çok kuruluk var. Artık egzamaya dönüştü kollarımda ve bacaklarımda kuruluk. Kaşıntıdan duramıyorum. Benim tüp bebekti. Kullandığım ilaçlardan mi bilmiyorum ama vücudum heryerden alarm veriyor resmen. Sizde de Kaşıntı kuruluk filan oluyor mu

Bende 4 kilo aldım 14+5 teyim, bide baya kustum ettim ona rağmen gerçi sadece makarna mantı ekmek falan yiyorum

Benimde bu hafta başladı kuruluk. Kaşıntı bacaklarımda ve kollarımda çok oluyor.

Benim diğer çocuklardan herşeyim vardı zaten eksik olanları da e bebek şubat indirimlerinden aldım bende erken başlamış oldum alışverişe
Aynen benim de kiyafet masrafim olmayacak 2.de erkek besigini vermistim bebek arabam da calisnmisti sadece, memnun da kalmamistim zaten peg peregoydu cok kullanissiz alacak olan varsa uzak dursun

allahiiim bian ben konusuyorum sandim valla oc sesimle konustum gibi oldu oturakli oldum mu bana saglamlik hissi geliyo sjsjsjs

Aynen benim de kiyafet masrafim olmayacak 2.de erkek besigini vermistim bebek arabam da calisnmisti sadece, memnun da kalmamistim zaten peg peregoydu cok kullanissiz alacak olan varsa uzak dursun
Bana da bebek arabası lazım eşim tutturmuş vagon alacam diye Ah iki bebeğim için güzel olur herhalde ama yenidoğacak bebek için bilemedim.

Eklentiler

• Screenshot_20240205_145635_com.instagram.android_edit_121798377531933.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 48
Benimde cildim çok kuruyor ve kaşınıyor. Bioderma kullanıyorum. Çok iyi geldi çok şükür.

Aynen gerçekten bende öncekinde 5 bucuk saat serum yedim çok iyi geldi bu sefer kötü değilim diye gitmedim sadece burnum aşırı tıkalı uyumak işkence nane yağı önerdiler onu alıcak eşim gelirken bide dün vicksin burun çubuğunu önerdi eczacı onu aldım dut kaynatıp içmeye meyve yemeye devam başka yapacak bişey yok kulak burun boğaza gözükücem bi bende normalde de hep geniz akıntısı vardı eczacı o tetikliyor bütük ihtimal bu yüzden hep hastalanıyorsun dedi gerçektende sürekli direk aynı boğazdan yakalayıp sesim değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…