2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben de hep en büyük boya baktım ama acaba şunu da düşünüyorum kendi odasına başka bir yatak daha alırmıyım o yüzden bilemedim napmalıyım

Arkadaşım bence kusarken tahriş olmuştur çünkü boğaz çok yanıyor kusarken

Herkese hayırlı akşamlar
12+0 haftalık hamileyim cinsiyeti belli olan arkadaşlar varsa bebeklerini sağ da mı solda mi hissetti yazarlarsa sevirimm

Arkadaşım bence kusarken tahriş olmuştur çünkü boğaz çok yanıyor kusarken
İnsallah canım ben de öyle düşünüyorum da iste evhamli olunca aklıma takıldı rahat edemedim doktora da her gün bir şeyler sormaktan utandım artık yazmadım ya.

Ben de hep en büyük boya baktım ama acaba şunu da düşünüyorum kendi odasına başka bir yatak daha alırmıyım o yüzden bilemedim napmalıyım
Kendi odasina gecse bile bunu 4yasa kadar yer yatagi seklinde kullanabiliyorsun odasinda. Zaten en az 1-2 sene ayni odada kaliyor olacak surekli uyaniyorlar

Eklentiler

• IMG_4723.png
    149,6 KB · Görüntüleme: 84
Kızlar selam bende şu pusetlerden aldım oto koltuğuyla birlikte kullanan var mı aranızda emin değilim aldığımız yerde bunu önerdiler bize de baya kullanışlı geldi. Anne yanı beşiğini de chicco nun 5 in 1 modelini almayı düşünüyorum yorumları vs baya güzel

Eklentiler

• IMG_2254.png
    192 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_2256.png
    148,9 KB · Görüntüleme: 82
babymallun sitesinde degil ama magazalarinda indirim var bilginiz olsun en az %29

5 in 1 icin satici 4 ay kullanirsin besik olarak dedi o yuzden o para gereksiz dedi almadim direk alicaksan uzun chicco anne yanını onerdi o yuzden bu 5in1 i almadim mama sandalyesi icinde fiyat olarak dedi para ayirabilirsen chicco al yoksa kraft al fiyat performans dedi

Ben aslında yorumlarına baktım çoğu 1 yaşına kadar kullanmış bir de mama sandalyesi ana kucağı ve reflü yatağı almaya gerek kalmıyo bu alındığı zaman bir de kolayca her yere taşınıyo. 1 yaşına kadar idare etse iyi 1 yaşından sonra odasında uyur artık

Teşekkür ederim ☺ bakalım benim bebişin cinsiyeti ne çıkacak bir diğer kontrolde göreceğiz

Uff arkadaşlar çıldıracam ya ne kadar dikkat edersem edeyim her 10-15 günde bir grip oluyorum. Yine oldum napmam gerek bilmiyorum sürekli hastaneye gidip durmakta istemiyorum ama burnum durmuyor kafamı taşıyamıyorum iki oğlum daha var biri okula gidecek yarın. Nasıl toparlayacam kendimi bilmiyorum ki ya. Napıyorsunuz böyle gribal durumlarda ya bana bi fikir verin neden sürekli hasta olduğumu da anlayamıyorum ki ya çok kötüyüm bir gün içinde sabahtan akşama kadar nasıl böyle kötüleştiğimi anlayamıyorum

benim gordugum cok 1 yasa gitmez gibi he cocuk minyondur onu bilemem ama 5 aya sade mama sandalyesi olarak kullansin istemem yoksa cok guzel yapmislar

5in 1in besik ozelligini cok uzun sure kullanamayabilirsiniz sanki. Bir de surekli yatak yap mama sandalyesi yap cok ugrastirici ayri olmasi daha pratik geldi bana. Mama sandalyesi bir arkadasim bunu kullaniyordu hem ana kucagi gibi heryere tasiyip oturtuyordu oynatiyordu cok rahat etmişti onundeki tablasi cikabiliyor

Eklentiler

• IMG_4728.png
    141,9 KB · Görüntüleme: 64
benim gordugum cok 1 yasa gitmez gibi he cocuk minyondur onu bilemem ama 5 aya sade mama sandalyesi olarak kullansin istemem yoksa cok guzel yapmislar
Evet modeli falan benim de çok hoşuma gitti en azından 6 aya kadar idare etsin sonrasında mama sandalyesi falan olarak kullanırım veya evin içinde salona mutfağa falan taşırım yanımda kalır hep ana kucağı şeklinde kullanıp

Ya işte hepsini ayrı alıp yer kaplasın da istemiyorum evi değiştirmeyi düşünüyoruz ama şuanlık ev küçük baktım bitanesiyle idare edemiyorum diğerlerini de alırım ama 6 aya kadarki ana kucağı anne yanı vs hepsinde kullanım kolaylığı sağlıyo 6 aydan sonra bu modeldeki gibi hem mama sandalyesi için bide evin içinde onda oturur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…