2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Cihazı yeni mi belki eski cihazda olan bir durumdur
Ozel hastane. Hastanede daha yeni acildi bilemiyorm ki. Kimsenin de basina gelmemis sanrm. Doktor o secenegi soylemedi. 3 hafta sonra gel belki plesantadandir falan dedi. Ama bayagi bakti onemsiz bisi gibi dese takmayacaktm da. Bakalm ya ne cikacak. Ama bir kurtaji daha kaldirack psikolojim yok. Ibsallh her sey yolundadir

ya oyleymis nipty testinden sonra 2 3 4 e gerek yokmus zaten 93 tane hastalik bakiyo benim yaptirocagim marka bitek 3 luyu isteywbiliyomus bazi doktorlar oda iste niptin bakmadigi bi degere bakiyomus gerek gorurse onuda isteyebiliyomus ama nipt direk fetal dna dogruluk payi cok daha yuksek bide allah korusun icim cok rahat eder tarama testine gore

Kalp atışı duyan herkese hayırlı olsun :) kalp atışından ne kadar sonra gelin dedi doktorunuz? Bir de bazılarımızın kese haftası da yok eksik olanları ekleyebilmem için yazabilir misiniz?
merhabalar yasim 30
tup bebis bebegim
ilk bebegim
satim 24 kasim bugun 6+3 (son adete gore)
ama 5. gunembiriyosuna gore 7+0 (doktorum bunun uzerinden konusuyo)
ilk ultrasonum 5+4 (5+0) ken yapildi yolk goruldu
carsamba gunu bebegimi ve kalbini gorucem insallah gerekli baska bilgi var mi

Sen içini ferah tut herşey yolundadır.ama bence farklı bir doktor görüşüde alabilirsin daha garanti olur. Beklemek seni uzecekse

ben de ankaradayım Bülent alp aydına gidiyorum bu benım 3. gebelıgım ıkı doğum yaptım aynı hoca ıle sımdı yıne aynı hocama gıdıyorum arastırdın mı kımı dusunuyorsun

Sen içini ferah tut herşey yolundadır.ama bence farklı bir doktor görüşüde alabilirsin daha garanti olur. Beklemek seni uzecekse
Bakaym bebegi cok yorduk bayagi uzun bakti. Birkac gun sonra baska doktora giderm belki

yok yaa bebiste bisey yoktur kotusunu dusunme bebisini gordun kalp atisini duydun digeri kas falandir muhtemelen bi sonra gittiginde vorunmicek bile kas falandir ya bide kalp atisi gibide degildemis ona guzel dusun bebisini gormussun sana ilk sesini duymussun ohh miiis sukurler olsun ozaman daaans

ben de ankaradayım Bülent alp aydına gidiyorum bu benım 3. gebelıgım ıkı doğum yaptım aynı hoca ıle sımdı yıne aynı hocama gıdıyorum arastırdın mı kımı dusunuyorsun
ayh cok sevindim suan ankarali birinden doktor tavsiyesine benim doktorum canim birtanecik kiymetli doktorun cem akarsu ondan devam edebiliyorum ama guvenle anlasmali guvendede tamamlayici yok ozel var riskli kisim gecene kadar cem hocayla devam edicem ama yani cok az kaldi doktor bulmam lazim ama begenemiyorum resmen benim medicana - liv - koru - akay lokman hekim veya losanteden bulmam lazim hic icime sinmezsede cem hocadan devam edicem ama acikcasi tamamlayici varken onuda kullanmak istiyorum bidaha nezaman kullancam

Benim geçen hafta gitmiştim aynı şekilde önemsiz dedi ama başlattı ve devam ediyorum

Kalp atışı duyan herkese hayırlı olsun :) kalp atışından ne kadar sonra gelin dedi doktorunuz? Bir de bazılarımızın kese haftası da yok eksik olanları ekleyebilmem için yazabilir misiniz?
merhaba ben 6+0 da keseyi gördüm bugün 7+3 olduk doktora gittim karından baktı fakat nokta kadardı bir hafta bekleyelim vajinal bakmayalım dedi doktorum devlet hastanesi ultrason makineleri küçük gösteriyor diyorlar cihazla alakalı mı acaba gec döllenme 5+6 görünüyor dedi ama geç değil adet günüme 2 gün kala öğrenmiştim kan ve idrar verdim normal mi acaba çok endişelendim bilemiyorum başına gelen var mı böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…