2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ciktm simdi. Kalp atisini duyduk bebegi de gorduk. Kanama alanlari var dedi progestan yazdi. Bir de kesenin icindekalp atisindan farkli bir atim var onu anlayamadim dedi. Canm skldi ya
o noluyomus ya cihazimi iyi degilki baska ne atim olcak ki ikiz disinda kanama alani gider progestan hallediyo hemen sakın sıkılmasın canın

Kanama alanindan korkmadm. Aktif kanamam yok cunku. Ama kalp atisi disinda bir atim var ne oldugunu anlamadm dedi. Ona canm skldi. Bayagi da uzun bakti. Sana bir sey soylemeye korkuyorm hemen modun dusuyor dedi
Ben de öyleyim malesef. Çoğumuzun önceki kayıplarından kalan korkular var galiba.Ama kötü düşünmemeye çalış.Insallah önemli bir şey değildir ve her şey yolundadır. Daha o kadar küçükler ki doğru dürüst doktorlar bile ne gördüğünü bilemiyor bazen. Endişelenecek bir durum olsa doktorun söylerdi olası ihtimalleri bence.Kalbini dinlemişsin keyfini çıkarmaya çalış

Haklisin cnm tesekkur ederim.

o noluyomus ya cihazimi iyi degilki baska ne atim olcak ki ikiz disinda kanama alani gider progestan hallediyo hemen sakın sıkılmasın canın
Gosterdi ben de gordm bebegin hemen altinda bir sey atiyordu ama kalp atisi deildi. Zaten nerde degisik bisi var beni bulur.

Teşekkür ederim biraz rahatladım. Galiba bu süreçte fazlaca evhamlı oluyoruz. Zaten arayı çok açmadan tekrar kontrole gitmeyi düşünüyorum içim rahat etsin diye
en kotu progestan verir gecer hemen ama hemen hemen her hamilelikte kanama alani cikiyo galiba ya ben tup bebek oldugum icin taa transfer oncesi progestana basladim fitil olarak okadar basit bisey yani hic dert etme bende soyluyorum ama carsamba gunu bebisi ilk defa gorcem insallah nasil korkuyorum var ya uff

Onu da denedim ve kustum doktor zor durumda kalırsan iç demişti benim her günüm zor sürekli kullanımı da önerilmiyormuş bi tek prillam kesiyor o da mideme çok dokunuyor sabaha kadar mide ağrısı çekiyorum
Allah yardımcın olsun canım. Bizim gelin de 5 aya kadar mide bulantısı yaşadı sürekli. O kullandı pirilam. Bir sıkıntı olmadi. Gene sen bilirsin tabi

Gördükten sonra insan daha da çok bağlanıyor. insallah güzel haberlerinizi aliriz

Kızlar dün gece çok kasık ağrım oldu çok korktum bugün kontrolüm var inşallah hersey yolundadır biraz korkuyorum
ben ilk ultrasona gitmeden 1 gun once inanilmaz bi kasik agrim oldu oyle bi agriydi ki tansiyonumu dusurdu onla paralel olarakta bir salya cogaldi kustum esime bi avaz resmen bagirdim doktoru ara diye ruhumu teslim ettim yani inanamazsiniz acile gittim gaz sancisiymis saka gibi ama oluyodum yani ertesi gunde doktorum hersey yolunda bak buda yolk falan diye gosterdi bana

Kanama alanindan korkmadm. Aktif kanamam yok cunku. Ama kalp atisi disinda bir atim var ne oldugunu anlamadm dedi. Ona canm skldi. Bayagi da uzun bakti. Sana bir sey soylemeye korkuyorm hemen modun dusuyor dedi
Ya benim aklıma direkt tek yumurta ikizi geldi öyle bir şey olamaz mı

Ben de ayrı yattım eşimden kızımdan. Emziriyorum yakın oluyorum. Bulaştı. Grip aşısını 12. Haftadan sonra olmak istiyorum diye bekliyorum. İlaç kullanmadım, ara sıra sirkeli su ile gargara yapıyorum iyi geldi. Biraz burun akıntısı kaldı, şükür öksürüğe dönmedi. Gelen misafirden korkma vakit daha hızlı geçer sohbet muhabbetle inşallah. Eğer gelen hasta gibi ise sen maske takarsın hoşgörsünler :)

Diofol kullanıyorum. Önceki gebeliğimde de kullanmıştım. Dr um 9.haftadan sonra bıraktırmıştı. Fazlası zararlı demişti. Gebelikten 3 ay önce kullanılmalı. Tabi ben gebeliği öğrenince başladım.
Önceki gebelikte 2 li yaptırdım ama nipty de yaptırdım. Dr um için rahat etsin imkan varsa yaptır demişti. 3 lü 4 lü gerek görmedik. Zaten 2 li de her zaman doğru çıkmıyormuş. Bu defa herşey yolunda giderse inşallah sadece nipty yaptıracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…