2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
ayh ben eczaneue grip asisini ayirttirdim kalp sesini bekle dedi onu bekliyorum daha once hic olmadim grip asisi kolay kolayda hasta olmam ama ankara kayniyooo fecii cok korktum yaptiricam

Tebrik ederm cnm darisi duymayanlara. Kese mi 6+4 tu acaba sata gore mi. Karndan mi duydun
kesiiin bugun gorunur saglikli haberlerini alirsiniz hatta vaktimiz ayniysa eger benim sat 24 u ama 5. gun embiriyo hesabiylada 20 si ediyo bebiside gorucem carsamba gunu insallah kesin sizede gorunur saat kacta randovunuz guzel haberlerinizi verinde mutlu oluyiim

ay ben doktorumdan asiri memnunum bir tane daha yok ondan okadar iyi bi doktorki iyiki onu bulmusum benim sikintim gorumcem o cok biliyo masallah prof dr sanarsin doktorum tup bebekci bi noktada tamamlayicidan dolayi birakicam ankarada doktor arayisina girdim ama doktorumu birakmak zor geliyo baska doktor begenemiyorum

Şimdi folik asiti yüksek mg ile kullanmak zararlı mı arkadaşlar kafam karıştı... benim ilk kullandığım 400 mcg ydi karşısında %200 beslenme referans değeri yazıyordu. Sonra başka bir ilaç edindim doktoruma gösterdim 600 mcg %300 yazıyordu onda da. İkisi de multivitamin şeklinde, doktor bunda daha yüksek daha iyi demişti ona başladım ben de

Randevum 11.25 ama ben ciktm gidiyorm belki erken alir

Kızlar günaydın doktor küçük bir kanama alanı gördü ultrasonda ama çok önemli degil yerleşme kanamasidir dedi.Progestan falan baslatmadi. Bu durumda olanlara doktoru progestan başlattı mi ya da kanama alanı olup kullanmayan var mi

folik asitin asiri asiriiii yuksekligi sorun oluyo normal bi yukseklik problem olmuyo cunku doktorlar senin folik eksikligine bakipta vermiyo tum hamilelere risk yaratmamasi icin otomatik veriyo genelde folbiolu iptal ediyolar ama o zaten dozundan degil iceriginden folik asit icerigini doktorlar genel olarak istemiyo folat yada metan folat istiyolar cozunmeden kaynakli normal bi bireyin gunluk folik alimi 400 hamilelerde 600e kadar cikabiliyoruz

tam emin olmamakla birlikte sanirim kanama olarak basladiginda progestana baslatiyolar kucuk alanlar hemen kayboluyo diye biliyorum bi sonraki kontrolde gorunmez bile tedirgin olduysaniz doktorunuzla tekrar konusun ama bence rahat olun tehlileli bi duruma bile gerek kalmadan hemen progestan yaziyolar demek ki hic hic onemli degil

kizlar 2li 3lu 4lu tarama testiyle ilgili ne dusunuyosunuz ben yaptirmak istemiyorum direk nipt testi yaptirmak istiyorum onuda yapan bi tane cok iyi bi marka var onu yaptirmak istiyorum 3luyu ek olarak bazi doktorlar isteyebiliyomus trizomi yi niptte goremiyolar diye doktorum gerek gorurse 3luyu ek yaptiririmda taramalarin dogruluk orani cok dusuk ve annenin ruh hali bile o an sonucu etkiliyo cunku

Bana kanama alani var progestan yazalim dedi. Aldm simdi ama doktordan doktora degiso. Bu doktor hemen yazio. Yerlesme kanamasidr dedi. Aktif kanamam olmadgi icin ondan dolayi cok tedirgn olmadm ama agir seyler yapma dedi

Teşekkür ederim biraz rahatladım. Galiba bu süreçte fazlaca evhamlı oluyoruz. Zaten arayı çok açmadan tekrar kontrole gitmeyi düşünüyorum içim rahat etsin diye

Bana kanama alani var progestan yazalim dedi. Aldm simdi ama doktordan doktora degiso. Bu doktor hemen yazio. Yerlesme kanamasidr dedi. Aktif kanamam olmadgi icin ondan dolayi cok tedirgn olmadm ama agir seyler yapma dedi
Ağır işler yapma diye her hamilelikte söyleniyor galiba. Ama siz yine de dinlenin çok ayakta kalmamaya çalışın bence.Bende de kanama alanı gördüğü için çoğunlukla dinleniyorum kanama alanı kaybolana kadar biraz dikkat edeceğim insallah.Kalp atışını duymuşsunuz Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Kızlar dün gece çok kasık ağrım oldu çok korktum bugün kontrolüm var inşallah hersey yolundadır biraz korkuyorum

Kanama alanindan korkmadm. Aktif kanamam yok cunku. Ama kalp atisi disinda bir atim var ne oldugunu anlamadm dedi. Ona canm skldi. Bayagi da uzun bakti. Sana bir sey soylemeye korkuyorm hemen modun dusuyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…