2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlaaaar ben çok korkmuştum boş gebelik diye ama bugün gittim doktora bebişi de kalp atışını da duyduk çok şükür 7+4 olmam lazım ama ultrasonda 6+3 çıktı
Masallh benm de kese kucuk seninki kadrdi ben de bugun duydm. Gercekten hamile oldugunu yeni kabulleniyorsn

Tabi cihaz farki var. Ben kaybettigm gebeligimde doktorum 19 +5 demisti devlette 19 gorunuyordu

vajinal karindan bakisa gore daha buyuk gosteriyo cunku kas ve yag doku gecmedigi icin cihaz daha detayli gosteriyo karindan daha kucuk gorunuyolarmis bide cihaz guzel degilse duble kucuk gorunuyodur bence bebisinde sikinti yok cihaz eski

Kalp atışı duyan herkese hayırlı olsun :) kalp atışından ne kadar sonra gelin dedi doktorunuz? Bir de bazılarımızın kese haftası da yok eksik olanları ekleyebilmem için yazabilir misiniz?
İlk gebeliğimde 11. Hafta çağırdı. Cinsiyeti de söylemişti. Bu defa 1 hafta ara ile gidiyorum. Kanama var diye sık gitmiş oldum. Yarın 8 haftalık oluyorum Dr a gideceğim herşey yolunda ise 12 e doğru giderim yine.
Cinsiyet de yazıyor nipty sonuçlarında

Benim de varmış bugün kontrolüm var progesteron iğne vermişti bana

Kanama alanindan korkmadm. Aktif kanamam yok cunku. Ama kalp atisi disinda bir atim var ne oldugunu anlamadm dedi. Ona canm skldi. Bayagi da uzun bakti. Sana bir sey soylemeye korkuyorm hemen modun dusuyor dedi
O atan için dr bir fikir söylemedi mi ilk defa duydum böyle birşey en fazla ikiz olabilir başka ne olabilir ki

yaa evet oyleymis ama artik yasaklanmis soylenmiyomus artik normalde nezaman gorunuyo ki ultrasonda ramzi teorisine ne diyosunuz

yaa evet oyleymis ama artik yasaklanmis soylenmiyomus artik normalde nezaman gorunuyo ki ultrasonda ramzi teorisine ne diyosunuz
ramziyi ilk defa duydum ama bu haftasonu kahvaltıda tanışdığım bir hanımefendi. ultrason görüntüsünde kese yuvarlaksa kız, damla şeklindeyse erkek demişti ne kadar doğru bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…