2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
arkadaslar araniza yeni geldiim herkese selamlaaar benim bebisim tup bebek embiriyo hesabi yapildiginda bebisim 6+6 ama son adet hesaplandiginda 6+2 benim doktorum embiriyo haftasina gore konusuyo hep 5+4 (5+0) ken ilk ultrasona gittik tabiki sadece yolk kesesini gorduk carsamba gunu tekrar gidicez ozaman icin doktor bebiside goruruz kalbide duyariz dedi ama bende hic belirti yok vallahi ters bisey olcak diye aklim cikiyo sanki bi bulantim falan olsa varligini belli etcek gibi ama iste hic bisey olmayinca acabami diyorum hic belirti yasamayaniniz var mi beni okadar korkuttularki bi bebegime sevinipte oh diyemedim test pozitif cikti sevindim dur dediler daha kese var keseyi gordm sevindim daha dur sevinme kalp atisi var diye diye bi sevinemedim

Canım bu telaş hiç bitmiyor kalp atışı duyuncada iyi mi acaba diye düşünceksin falan benim bulantı kusma 7ci haftadan sonra başladı öncesinde göğüs dolgunlugu hariç belirti yok tu

Ya aslında işte bildiğimiz gerçekler ama yine de korkutması delilik ya valla ben kafayı yemezsem iyi bu süreçte.
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Oluruna bırak rahatla. Benim de ilki tüp bebekti. Düşünmeden kendimi oyalayacak bir sürü şey buldum. Tabi 2 aylık olana kadar çevreye ve akrabalara söylemedik. Yalnızca annem biliyordu çevreyi dinlememiş oldum

Herkeste bulantı, kusma yada başka bir belirti olacak diye bir şey yok sıfır belirti ile hamileliğin geçirenler var. İçiniz rahat olsun. Duyarsınız kalp atışını Allahın izniyle

Canım bu telaş hiç bitmiyor kalp atışı duyuncada iyi mi acaba diye düşünceksin falan benim bulantı kusma 7ci haftadan sonra başladı öncesinde göğüs dolgunlugu hariç belirti yok tu
aah icimi rahatlattiniz vallahi benimde gogusumde hassasiyet var sadece hersey yolunda olsunda baska bisey istemem gercekteeen

ben arkadaslarima falan soylemedimde tup bebek olayina girisince mecbur aileler duydu ben annemin mudahile etmesini beklerken gorumcem sag olsun tek cocugu o dogurdugu icin her sevincimi girtlagimda birakti

ben arkadaslarima falan soylemedimde tup bebek olayina girisince mecbur aileler duydu ben annemin mudahile etmesini beklerken gorumcem sag olsun tek cocugu o dogurdugu icin her sevincimi girtlagimda birakti
Bebeğin ondan daha değerli. Sen sıkıntı etme keyfini çıkar. Canını sıkacakları dinlemememeye özen göster. Her türlü ameliyatı, iğneyi, fitili, hapı, eziyeti biz çekiyoruz anlamazlar. Bu normal gebelik değil farklı canım dersin

bide allah korusun allah yasatmasin ama ters bisey oldugunda boyle hic bisey olmadan olmaz dimi bi akinti olur ne biliyim bir kanama olur agri sizi olur dimi

a
ayip etmiyim diye susuyorum ama bi noktada patlicam diye korkuyorum kocamin canina minnet oda susma diyenlerdende iste ahaha

bide allah korusun allah yasatmasin ama ters bisey oldugunda boyle hic bisey olmadan olmaz dimi bi akinti olur ne biliyim bir kanama olur agri sizi olur dimi
Kanama olsa da korkma. Çok yoğun ve kırmızı adet gibi gelirse endişe edilir. Kasıkların ilerleyen süreçte ağrıyabilir, rahmin büyüyor, bebek büyüyor normal. İleride Progestan fitil kullandığın için de ağrın olabilir. Bıçak kesiği gibi büyük ağrı olursa endişe edersin.

Progestan fitil ağrı yapıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…