2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Cnm 6+2 yi baz alacaksn. Onda da bebek gornmemesi onceden duydugmz bir sey. Ben de 6+4 falan olunca gideym diyorm dayanbilirsen. Daha once cikmaz endise ederm die. Ben oglumda 6+1 de gitmistm doktor kese var bebek yok demisti o kadr cok aglamistm ki bir hafta sonra bebegi de kalp atisini da gorduk. Rabbim insaallh guzel haberler almayi nasip eder. Tabi her ihtimal var ama bence erken endise etmen icin.

Gazel sen ne aşamasadasın kese ve yolk sac göründü mü Ben 6+4 de kalp atışını duyamadım ama hareketini gördük buna da şükür

1.89 yaziyor canim kac olmasi gerekiyor kesenin kalp atisi icin?
Tatlım boş kese demek için nette 30 mm bile yazıyor Kalp atışını bilmiyorum Benim ikinci hamileliğimde özelde yolk sac gözükmedi 1-2 gün sonra devlette perinatolog baktığında göründü Yani ultrason cihazının kalitesi çok önemli Şu an benim girtiğim doktprumunda cihazı çok iyi değil Ama geçen sezeryanımı yapan hocanın ekibinden olduğu için ona gideceğim

Günaydın kızlar bugun nasılsıniz umarım guzel haberler alirsiniz ben gune cokta olumlu başlayamadım bugun randevum vardi diyarbakir memorialda ama hava şartları okadar kotuku sis cok yoğun gidemeyeceğiz sanirim pazartesiye kaldi hayaller...

Gazel sen ne aşamasadasın kese ve yolk sac göründü mü Ben 6+4 de kalp atışını duyamadım ama hareketini gördük buna da şükür
Ben en son 5+4 iken gitttm. Keseyi gordm yolk sac yoktu. 3 gun geriden geliyor hem bebegi hem kalp atisni gormek istiyorm o yuzden 7 de gidecm dayanbilirsem. O da 6+4 falan oluyor keseye gore. Esim her gun israrla gidelm diyo ama strese girmek istemiyorm neden gormedin die. Ya da kotudrn korkuyorm uzatiyorm bilmiyorm kafayi yiyecez sonunda

Benimkinin cihazi nasil bilmiyorum ama iyi sanirim gecen hamileligimde hic boyle bisey yasamadim sap diye gordu herseyi hatta cinsiyeti gittigim baska doktor gorememisti bu doktoruma o zaman ilk kez gitmistim ultrasonu 2-3 kez gezdirmesiyle hemen erkek demisti umarim oradadir ama hem aksam son hasta olmam hemde ameliyattan cikmasiyla o da dalgindir tam bakamamistir diye umuyorum

Cnm sanrm tarhlermz yakindi ben de ptesiye dayanblirsem gidecm. Ne kadr gec o kadr iyi. Keseyi gormustn dimi yolk sac var miydi

Cnm sanrm tarhlermz yakindi ben de ptesiye dayanblirsem gidecm. Ne kadr gec o kadr iyi. Keseyi gormustn dimi yolk sac var miydi
4+6da keseyi görmüştüm 11 gun once suan 6+3 evet seninle yakindi tarihlerimiz ben bugun cok niyetliyim dr gitmeye ama hava dan dolayi çıkamıyoruz pazartesiye kalabilir benimkide saglikli haberler alsaydik rahatlardik

kızlar günaydın ben aşırı derece sırt ve bel ağrısı çekiyorum benim gıbı olan var mı elime çanta bile alsam sırtım ağrıyor

4+6da keseyi görmüştüm 11 gun once suan 6+3 evet seninle yakindi tarihlerimiz ben bugun cok niyetliyim dr gitmeye ama hava dan dolayi çıkamıyoruz pazartesiye kalabilir benimkide saglikli haberler alsaydik rahatlardik
Aliriz insallh. Ptesiye sunun surasinda ne kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…