2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba hanımlar hepinizi şimdiden tebrik ediyorum ve Allah sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin. ben tüp bebek serüveni ile hamile kaldım listeye beni de ekleyebilir misiniz? yaşım 29 ilk çocuk son adet tarihim 16/11/2023 kese gördüğüm hafta 5+1 kalp atışı için 7 ocak tarihi verildi, tahmini dogum tarihi biraz karışık tek yumurta ikizinden şüpheleniyorlar ama tek olarak dogum tarihi 22 ağustos vee izmirde yaşıyorum. @ palm angels

Aslında arada gidiyordum ve sabah sıra alıp yarım saat falan bekleyince muayene olabiliyordum ama bu hafta tatil falan olunca yoğunluk oldu galiba. Böyle şeyler duyunca insan rahatlıyor aslında ama benim doktorum daha erken haftaya görünür falan demedi insan öyle şeyler duymak istiyor galiba Çok az konuşuyor ve pek ayrıntı vermiyor ama çok iyi ve tutulan bir doktor olduğu için de çok güveniyorum ve değiştirmek istemiyorum açıkçası.

Bu arada kese görüntüsüne bakınca benimki de 5+5 te böyle hatta bundan küçük görünüyordu ultrasonda kese boyutunu da ölcmemis o yüzden tam bilmiyorum ama küçük görünce korkmuştum demekki normalmiş

Vermedi mi kesenin ultrasyon goruntusunu. Bu yakin cekim allah seni doktor tutumu cok onemli. Benmki de tuttrdu alttan bakacam dis gebelk riskine karsi. Ben de tutturdm karindan bakacaksn yoksa baktrmam. Ben biliyorm kese var gorunecek. ya kalp atisini duyaba kadr gebelk saymiyorlar ondan sert duruyorlar bence. Hani biz gebelk die gidiyorz da onlar oyle gormuyor bence

Hayirli olsun Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin insallah. Neden ikiz gebelikten süphelendiler acaba betanız mı çok yüksekti yoksa kese ile mi alakalı

Aaa keseyi görmüşsün sonunda çok sevindim Nazlı nazlı gelecek bizim bebişler inşallah Ben de salı gününü iple çekiyorum kesenin içi dolacak mı diye

Ultrason görüntüsü var ama ölçmediği için ölçüm yok bugün o yüzden de muayene olmak istiyordum kese boyutunu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…