2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İlk zamanlar öyle olur. 15 günlük oldunuz mu? Bağırsak hareketleri değişince daha sık gazdan ağlamaya başlıyor. İnşallah değişmez maşallah diyelim

Gözünüz aydın sezaryene dönme sebebi neydi acaba ? Sorma sebebim ben de döner diye korkuyorum bugün benim de 38+0 da çatı muayenesi Nst oldu daha kanala girmemiş. Bir hafta daha bekleyelim sonra konuşucaz dedi doktor. Konuşmak dediği de sezaryene dönmek

Bugun kontrolum vardı kızlar bebegın suyu fazla oldugu soylendı ntsye 2 defa gırdım bebek hareketlerınde azalma ızlenmıs az daha doguma alıncakrım resmen cok sukur serumdan sonra baya harektlendıdede eve gonderdıler 2 hafta onden gıdıyormus karın bolgesı bebegın bakalım hakkımızda hayırlısı korkuttu bnı 3300 kılosuda yanı abısıde normal dogum 4150 dogmustu

Dikkat et sarilik olursa zor uyanirlar

Selam kızlar dün tuvalette ve duşta suyum mu idrarım mı geldi emin olamadım ama kondurmamıştım pek. Arkadaşlarım suysa 12 saat içinde gitmem gerektiğini söyledi öyle bu akşam acile gittim ben de. Önce alttan kuru bir şekilde muayene etmek istedi ebe ilk kez elle muayene oldum hatta olamadım malesef çok üzüldüm kendimi kastığım için turnusollü ped taktılar nstye bağladılar bir şey çıkmadı. Sonra tekrar muayeneyi deneyelim dedik bu sefer oldu rahim ağzı daha uzun bebek kanala girmemiş dedi 38+0'dım bugün :/ su gibi akıntı enfeksiyondan da olabilir dedi yarın normal kontrolüm var bakalım... şu açıklık kontrolleri konusunda gerçekten rahatlamam lazım

O benide çok geriyor,normal dogumda surekli bakiyorlar bide kac cm acilma olmus diye ,ay bi nefeste doguralim hepimi ins

kizlar dogurmadan bol bol uyuyun keyfini cikarin demissiniz ama olmuyo cuma kontrol var 36.haftadayim ama sanki bebek eskisi kadar hareketli degil gibi geliyo ,sizde nasil hareketler ,endişelenmelimiyim,yoksa cumayi mi beklemeliyim bilemedim
Bu arada bebegi kanala girmis anneler ekstra degisiklik hissediliyo mu nasil anlasiliyo kanala girdigi

Aynen bendede erken doğum riskim vardı Allah'a şükür cuma 36 oluyoruz bundan önce 33+3 te 1500 kilo doğum yapmıştım insan ister istemez korkuyor inşallah sağlıkli sıhhatli kucağımıza alırız bebislerimizi

Alt degısme konusunda erkek annesı olarak kayınvalıdemı dınlemıstım sılme cnm öyle alıstır vıcdanlık bır durum yok kakası konusundada hıc bır zaman ıslak mendıl kullanmadım hep yıkadım poposunu suan kucuk elıne tam anlamıyla geldıgınde yıkamaya baslarsın

Ben o söylenilenlere inanmıyorum. Önce nasıl yani bende mi sorun var diyordum ama yok herkesin zor sonuçta ama havasını atacaklar ya güya dayanıklılar biz zayıfız filan Bize ne başkasından kendi doğumumuzda milletin derdini dinlemek zorunda mıyız

Günde iki tane ufak sütlerden içiyorum dediğini de yapicam inşallah faydasını görürüm
Yap canım sabah uyanınca muz süt azıcık tahin blender yap tadı da güzel,sonra kahvaltı klasik yumurta kaşar falan ye.İştahın yoksa bile zorla hem bi zararı olmaz ne kadar kilo alırsa o kadar kar olur.Bana da sağlık ocağında hemşire söyledi

Yapicam canım çok sağol inşallah 2500 gu goremesemde 2300 2400 olsa bari çünkü bebekler doguncada şişliği falan gidincede kilo veriyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…