2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Gözünüz aydın 🧿 sezaryene dönme sebebi neydi acaba ? Sorma sebebim ben de döner diye korkuyorum bugün benim de 38+0 da çatı muayenesi Nst oldu daha kanala girmemiş. Bir hafta daha bekleyelim sonra konuşucaz dedi doktor. Konuşmak dediği de sezaryene dönmek
Suni sancı veremediler belimden olmadı çok sancım vardı açılma ilerlemedi canım iyikide olmuş çocuk kakasını yapmaya başlamış

Ben büyük olur diye L beden almadım M aldım oda küçük olacak. Şuan 80 kiloyum boyum 162. Bence büyük beden almak daha mantıklı. XL bile alabilirmişim. Çünkü lastikli de gibi.
Ben de baktım da XL alıcam nolur nolmaz dediğin gibi beli de lastikliyse en rahat onda ederim gibi🙏🏻

Ben o söylenilenlere inanmıyorum. Önce nasıl yani bende mi sorun var diyordum ama yok herkesin zor sonuçta ama havasını atacaklar ya güya dayanıklılar biz zayıfız filan :ıslık: Bize ne başkasından kendi doğumumuzda milletin derdini dinlemek zorunda mıyız
ya çok doğru söylüyorsun, bazen kocam bile erkek haliyle sanki doğurmuş gibi tavsiyeler veriyor kdkfdk hiç takmıyorum ama kendi annem gelip böyle diyince bir sorguluyorum. ben mi çok dayanıksızım yoksa bu kadar acı hissetmem normal mi diye 😑 bugün hiç yüklenmedim kendime. yardım da istedim, ağrı kesici de içtim, destek alarak tuvalete de gittim. çünkü ölüyorum acıdan yani demek benim de ağrı eşiğim bu kadar 😪

Kızlae evde eczane sitesinde çok indirim var burası orjinal mi biliyor musunuz ? Türkiyede olmadığımdan emin de olamıyorum kullanmıyorum pek
IMG_1715.png

Hepsini yaptım doğum yakın bence ondan oluyor bebek batıyor sanki.
Canım dakika tut eğer batma ve karnında kasılma varsa 5 dakikada bire düşünce git hastaneye bende senin gibiydim anlam veremedim önce sabah 5e kadar katlandım az daha yolda doğuracaktim 5.10 gece hastaneye girdim hemen çatala aldılar 6da dogumum oldu hastaneye gittiğimde 7-8 cm açılmam varmış bilememisim

Canım dakika tut eğer batma ve karnında kasılma varsa 5 dakikada bire düşünce git hastaneye bende senin gibiydim anlam veremedim önce sabah 5e kadar katlandım az daha yolda doğuracaktim 5.10 gece hastaneye girdim hemen çatala aldılar 6da dogumum oldu hastaneye gittiğimde 7-8 cm açılmam varmış bilememisim
Yok kasılmam ama bebek hıçkırıyor şuan. Bel ağrısı üç gündür var arada sertleşiyor ama öyle aman aman bir sancı kasılma vs hissetmiyorum

Cicegi burnunda anneler hepinizi tebrik ediyorum🤗çok şükür kavustunuz bebeklerinize darısı ben ve geriye kalan hamislere olsun bende bugün kontrole gittim 36+1 3500 kg 3 hafta onden giden bir bebegim var 13 ağustosa gun verdi saglikla kavuşalım inşallah 🥰
Merhaba benım bebekte onden gıdıyo 2 hafta suyu nasıl bugun benı bıraz korkuttular çünkü

4 saat ütü yaptım. Benim de belim ağrıyordu. Sen de gün içinde yorulmuş olabilir misin, bana masaj iyi geldi.
Oooo 4 saat ne kız
Valla bugün Ben de ütü yaptım ya gecelikler ve bikaç bebeğin kıyafeti kalmıştı onları ütüledim ayak altım ağrıdı vala. Benim bel ağrısı böyle sırtım yanıyor sanki o şekilde. Tabi yorgunluğun da etkisi var

dogum yapanlar ne guzel gozunuz aydin kavustunuz ,kizlar benim boynumda ufak ufak et benleri cikti ilkndefa boyle bisi yaşiyorum,eşim taktigin kolye alerjinyapmistur diyo,ben hamilelikle alakali mi diyorum acaba.
Merhaba cnm hamilelikle alakalı bır durum aynı sıkıntıyı bende yasıyorum bakalım dogum yapınca anne sutuyle fakan sıl diyolar yada saçımla 😀denıycrm aklıma gelırse

X