2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar selam artık her girdiğimde doğum yapan görmeye başladım maşallah hepsine Allah bağışlasın benimki de kaburgalarımı ağrıtıyor artık doktor kanala girmeye çalışıyor demişti en son cuma günü bakacaz bakalım napmış ama yalancı sancılarım var başka bariz belirtim yok akıntı arttı 37+3 Cuma doğurmak istiyorum aslında ama olmayacak galiba hayırlısı

Hayır ne yazık ki, 14 gün oldu hâlâ dolu dolu sütüm yok. Göğsümü sıktırınca geliyor, olanı veriyorum. Doğduğu günden beri mama veriyorum
Biz aynı gün doğum yaptık seninle canım sanırım, benim de çok yok galiba sütüm ama doktor pazartesi sadece memeye geçicez dedi çocuk nasıl doyacak bilmiyorum

Herşey yoluna girecektir canım stres olma bi an önce yanına gelecektir bebeğin

Doğum sonrası ellerde ve ayaklarda oluşan ödemler için neler yaptınız yada bi tek ben mi yaşıyorum normal doğum yapmıştım 3 gün önce 2 dikişim var benim ellerim şişti ayaklarım şişti kafayı yicem napsam geçer acaba ya çok zorlanıyorum herhangi bisey yaparken hamileyken asla hic bi yerim ödem olmamıştı

Biz aynı gün doğum yaptık seninle canım sanırım, benim de çok yok galiba sütüm ama doktor pazartesi sadece memeye geçicez dedi çocuk nasıl doyacak bilmiyorum
Çocuk doktoru emzirmen daha iyi dedi ama süt yoksa da çocuk aç kalamaz dedi. Zaten zayıf, meme veriyorum ama süt gelmeyince ağlıyor, doymuyor çocuk. Mecbur mama veriyorum canım. Sağmayı dene, belli oluyor o şekilde süt var mı yok mu

Bende hiç o kadar ödem tutmamistim hamilelikte. Bol su sadece su işe yaradj bende bide ayaklarımı uzattım hep

Bende hiç o kadar ödem tutmamistim hamilelikte. Bol su sadece su işe yaradj bende bide ayaklarımı uzattım hep
Ah 3 çocukla uzanmak ve bacaklarimi uzatmak hayal gibi bişey benim için gece bile yorgunluktan bebeğin üzerine yatmayayim diye oturarak emziriyorum çoğu zamanda oturarak geceyi bitiriyorum malesef sağlıklı olsunlar bunlar hiç sorun değil ama vücut sinyal verince insan napcagini sapıtıyor☺

Hiç morelini bozma canım benimde hep erken doğum riskim vardı başından beri her gün nerdeyse sancım vardı 34 hafta daciğer geliştirici de yapıldı benimki de kilosu geride şu an 37 olduk çok şükür inşallah 40 haftayı da tamamlarız tek sıkıntı kilosu olsun kafanı takma sağlıklı doğsunlarda kilosunu düzeltiriz inşallah hiç buraya kadar geleceğimi bende tahmin etmiyordum

Çok şükür kurtulmuşsun en kısa zamanda da yanına gelecektir hiç canını sıkma neredeyse her bebek bir günde olsa bir hafta da olsa alıyorlar mutlaka erken farkedip almaları daha iyi

Kaç kilo oldu bebiş?? Bize nasıl dedi ki sadece meme diye ben de anlamadım benimki de zayıf çünkü

Merhaba kızlar, bugün itibariyle 40. Haftam doktor bebek kanala giremiyor muhtemelen kafası iri diye dedi. Yapmadığım şey kalmadı kanala yerleşmesi için. 2 gün daha bekleyeceğiz bir değişiklik olmazsa cumartesi ya da pazar günü sezeryana alacak beni Bebek kanala giremediği için suni de veremem diyor , bu durumu yaşayan var mı?

39+5 deyim 41.haftaya kadar gelmezse suni sancı ile başlatılacak benim . Benim bebek de kanala girmedi

8.8 in bir enerjisi mi var yoksa uyumlu diye mi o tarihi seçtin?

İyi düşün iyi olsun kuzum ben hep hemen çıkacak diye umut ettim doktor bizede 2-3 hafta kalır dedi ve benim kızımı doğar doğmaz entube ettiler nefes alamıyordu ama düzeldi çok şükür 10 gün kaldı solunumu düzelince verdiler

Selam kızlar doğum yapanlara Allah bağışlasın diyorum yapmayanlara da hayırlı doğumlarınız olsun. Eylül annelerinden geliyorum 33. Haftamdayım bebişin kafası aşağıda ama doğum kanalı ayrı birşey demek sanırım değil mi ? Ne zaman giriyor kanala ya da giriyorlarmı ne yapacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…