2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İki doğumda da sancılarım tavan yaptı sezeryane alınmam gerekti ama . Peki bende ağlama sızlanma var mıydı yok(!) dr lar bile şaşkındı bu duruma. Ama sezeryan olayı bambaşka boşuna konuşmasınlar normal bir ağrı değil o. Ben normal doğumu çok istedim kısmet olmadı. O zaman sonrasında kimseye ihtiyacımız olmazdı . Ben pek yardım istemeyi seven biri de değilim ama mecburuz ilk bir hafta 10 gün desteksiz olmaz

Haftaya doğum var. Bebenin ve benim hastane eşyaları, bir de evde 1 hafta giyeceklerimizi, çarşafları ütüledim. Hazırlığı son haftaya bırakmış oldum, yetişmeye zorlanıyorum bel ağrısında sen de tecrübelisindir ki vücut üst üste doğum yaptığımız için yıprandı. Ben bu ağrıları normal görüyorum.

Yaa Allah yardimcin olsun canim

Kızlar bir şey soracağım. Dün (6. haftamda) özele gittim vajinal ultrasonla bakıldı ve kalpleri dinletildi. Bugün devlette gittiğim doktor çok kızdı. Bebeğe zarar veriyor dedi. Aynı durumu yaşayan var mı? Çok üzgünüm çok kötüyüm.

Ben de hamileliğimde hiç ödem olmamıştım doğumdan sonra oldum kendiliğinden gitti canım bir şey yapamazsın o Doğumla alakalııymış doktorum öyle söyledi

Canım hayır ya alttan bakılabilir öyle bir şey yok devletteki doktor abartmış biraz hiç üzülme

Sağlıkla gelsin bebiş inşallah

Benim de kese ve kalp atışı muayenem alttandı tüp bebek doktorum tarafından yapıldı hiçbir sorun olmadı içinizi ferah tutun

Kızlar karım çevresi 2 hafta geriden gidenler doktor sezeryan için mi gün verdi benim bebeğin yeri artık kalmadığı için gelişemiyormuş kilo alımı yavaşlamış özeldeki doktorum 8 ağustosa gün verdi ama ben normal doğum yapmak istiyorum pazartesi de devletteki doktorumla görüşeceğim 37+2 2733 gram 47 cm çıktı karın çevresi 35+2 ile uyumlu

Valla Bravo kız sana. Aynen canım benim vücut zaten pert olmuş

dogum yapanlar ne guzel gozunuz aydin kavustunuz ,kizlar benim boynumda ufak ufak et benleri cikti ilkndefa boyle bisi yaşiyorum,eşim taktigin kolye alerjinyapmistur diyo,ben hamilelikle alakali mi diyorum acaba.
Canım benim de boynumun etrafında sağlı sollu minik et benleri çıktı hamilelikten kaynaklı oluyor hormonal sebeplerle. Doğumdan sonra bakarım çaresine diyodum ama sağ taraftakiler kendi kendine düşmüş çok şükür, soldakiler düşsün diye bekliyorum
Ben de şu an 36+5 im, dün gece bebiş çok hareketliydi canımı acıtırcasına, sonra regl ağrısına benzeyen ağrılarım oldu 10-15 dk da bir tuvalete çıkmaya başladım kendimi takip ettim ağrılar artıcak mı diye ama artmadı. Karnım sertleşti filan. Sonra da bebişin hareketlerinde azalma oldu. Daha şimdi hissetmeye başladım geceden beri ben de çok endişelendim. Belki de kanala girmeye çalıştı ya da girdi diyorum bilemiyorum kontrolde anlıcaz bakalım
Kızlae evde eczane sitesinde çok indirim var burası orjinal mi biliyor musunuz ? Türkiyede olmadığımdan emin de olamıyorum kullanmıyorum pek
Eki Görüntüle 3459778
Ben e bebekten 350 tl ye aldım canım bu çok uygunmuş böyle olunca ben genelde güvenemiyorum ya sahteyse diye

Canım biz tüp bebekte 12.haftaya kadar hep alttan muayene oluyoruz. Devletteki dr saçmalamış bir şey olmaz merak etme

Benim baş ve boy gerideydi 5 ağustosta randevum bakalım ne dıcek dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…