2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
çookkk teşekkür ederim canım 😍❤️ bu korseyi alayım ben öyleyse. ağrı kesici bir tane de olsa alıcam ya rahatlatıyor hiç olmazsa. ağrı çekerken süt de sağmak zorlaşıyor. benim ağrılarım bir şekilde geçer zaten de bebeğim sağlıkla evine gelsin inşallah 🥹🥹
Gelir canım merak etme, benim bebiş eve geldi sonra sarılık sebebiyle hastaneye yattı. Hepsi geldi geçti bak 2 haftalık oldu bile. Sağlığı için katlanmak lazım, iyi olsun sağlıklı olsun gerisi hallolur 🤲🏻♥️ Hemencecik kavuşun inşallah

Kızlar ben doğum yaptım çok şükür kavuştuk bebisle pazartesi sabah oldu normal doğumdan sezeryana döndük sormak istediğim birşey var sezeryan olanlar için doğum sonrası kan sulandırıcı iğne kullanan var mı
Ben canım, zaten tüm hamilelikte kullanmıştım son iki ayda günde ikiye çıkarmıştık. Doğumdan sonra da 4 gün kullanalım dedi doktorum kullandım ama eşim korktuğu için iki güne bir vuruyor bana oksapar ☺

Bebişinle hemen kavuşun inşallah🙏🏻🥰 bende 34+4de doğurmuştum☺️ Canım ilk hafta 4 saatte 1 parol kullanabilirsin bana doktorum ağrın olmasa da kullan demişti, günde 10 dakika yürümeye çalış ☺️ ama şimdi iyice dinlen herkes sonradan acısı çıkıyor diyor bolca yat.
inşallah canım ya hep sen aklıma geliyorsun zaten. çünkü ilk senin bebeğini hatırlıyorum burada doğup yenidoğan yoğunbakıma giren. o zaman çok dua etmiştim bir an önce kavuşun diye 🥹🥹 şimdi de bizim için ediyorum. sizin kaç hafta kalmıştı orada acaba? 2 hafta mıydı?

Kızlar ben doğum yaptım çok şükür kavuştuk bebisle pazartesi sabah oldu normal doğumdan sezeryana döndük sormak istediğim birşey var sezeryan olanlar için doğum sonrası kan sulandırıcı iğne kullanan var mı
Ben on gün boyunca kullandım canım doğumdan sonra.

canım seni çok iyi anlıyorum aynılarını yaşadım, 2. günden bildiriyorum daha hafifliyor. kaç gün kalacaksın hastanede? beni ertesi gün 3 buçukta taburcu ettiler. Bol bol kayısı hoşafı, çorba ve su tüketmeye çalış. çok faydası oluyor. İlk gün sadece sıvı beslendim nerdeyse bugün biraz daha normal beslenmeye geçeceğim inş
Ben de 3 buçuğu bekliyorum taburcu olucam ama aslında hiç taburculuk halim yok. Ben gaz çıkardığım için katı yemek dün gece başladılar

Ben canım, zaten tüm hamilelikte kullanmıştım son iki ayda günde ikiye çıkarmıştık. Doğumdan sonra da 4 gün kullanalım dedi doktorum kullandım ama eşim korktuğu için iki güne bir vuruyor bana oksapar ☺
Kanama durumunu arttırıyor mu acaba daha fazla ben hiç kullanmadım öncesinde

inşallah canım ya hep sen aklıma geliyorsun zaten. çünkü ilk senin bebeğini hatırlıyorum burada doğup yenidoğan yoğunbakıma giren. o zaman çok dua etmiştim bir an önce kavuşun diye 🥹🥹 şimdi de bizim için ediyorum. sizin kaç hafta kalmıştı orada acaba? 2 hafta mıydı?
Ben de şimdi senin için ediyorum hemen gelsin yanına inşallah🥰🩷 tam 23 gün kaldık canım biz solunumu nasıl seninkinin?

Ben de kulllandım canım 10 gün kadardı sanırım oksapar

Bugun 37+3üm ve bebeğim 3500 gram olmuş. Doktorum hala sezeryan için net bir tarih söylemiyor 🤨 değerleri 1-2 hafta ileri olmasına rağmen. Haftaya tekrar gelin dedi. Ne demem gerekir?
Haftaya gittiğinde rahat gün verir. 2 gün sonra alalım da diyebilir 😅. Ona göre ameliyathaneyi hazırlatıyor. Belki doğuma yakın söylemek istemiştir.
08.08 tarihi doğum yapacaklara bende eklendim doğum tarihimiz belli oldu çok az kaldı zaman nasıl geçti anlamadım. Bebeğini kucağına alanlar sağlıkla büyütsün, geride kalanlara da sağlıkla kavuşmak nasip olsun inşallah
8.8.24 te doğum tarihi alan 4 ya da 5 kişi olduk sanırım. Allah yardımcımız olsun hepimizin. Gün yaklaşınca stres olmaya başladım 😄

Gelir canım merak etme, benim bebiş eve geldi sonra sarılık sebebiyle hastaneye yattı. Hepsi geldi geçti bak 2 haftalık oldu bile. Sağlığı için katlanmak lazım, iyi olsun sağlıklı olsun gerisi hallolur 🤲🏻♥️ Hemencecik kavuşun inşallah
Hemen sütünüz geldi mi benim 24 sast oldu hala sütüm yok süt vermem gerekiyor bebeğe ama gelmiyor

Kızlar bir de sütüm biraz az şuan önce emzirip sonra biraz mama takviyesi veriyoruz süt arttırmak için neler yapabilirim

İnsanın yüzüne pat pat söylüyor birde canım eşime hepsini de söyleyemedim adam üzülmesin diye inşallah sağlıklı sıhhatli doğum yaparım kiloyuda geçtim artık genetik te olabiliyor kilo boy kafa aynen bundan önceki çocuklarım da kilolu değildi dedim doktora da benden 4 kilo hiç çıkmadı çıkmaz diyede 3 günde bir kontrol bakalım
Üzülme canım 2 günde bir muzlu süt/tahin yapsana,kan akışında bir sorun yoksa işe yarayabilir. komşum öyle yapmıştı bebek baya topladı

Ben de 3 buçuğu bekliyorum taburcu olucam ama aslında hiç taburculuk halim yok. Ben gaz çıkardığım için katı yemek dün gece başladılar
canım aynen ben de şaşırdım, 1 gün daha tutmayacak mısınız dedim hatta. ama orda da kalsan eve de gelsen ağrılara bi faydası yok. sadece ilaç vs hemen veriyorlar serumla o kadar. eve gelince lavaboya falan daha rahat çıktım daha iyi geldi çok şükür. katı yemek verseler de sen mümkün olduğunca sıvı beslen benim tavsiyem. bağırsakların zorlanmasın 🌸

Ben de şimdi senin için ediyorum hemen gelsin yanına inşallah🥰🩷 tam 23 gün kaldık canım biz solunumu nasıl seninkinin?
canımm çok sağol kabul olsun dualarımız inşallah 🥹 solunumu çok kötü değilmiş, nefes alıyor kendisi ama çabuk yoruluyor dediler. yarım oksijen desteği vermişler. ama emme refleksi henüz yok sanırım. serumla besleniyor 🥲 bize de 3 hafta kesin kalır, sonrası duruma göre bakacağız dediler. inşallah tez zamanda gelir canım. Allah bana da o mutluluğu yaşatsın❤️‍🩹

canımm çok sağol kabul olsun dualarımız inşallah 🥹 solunumu çok kötü değilmiş, nefes alıyor kendisi ama çabuk yoruluyor dediler. yarım oksijen desteği vermişler. ama emme refleksi henüz yok sanırım. serumla besleniyor 🥲 bize de 3 hafta kesin kalır, sonrası duruma göre bakacağız dediler. inşallah tez zamanda gelir canım. Allah bana da o mutluluğu yaşatsın❤️‍🩹
Ne yaşadığını ne hissettiğini çok çok iyi biliyorum çok zor ama geçecek hep daha iyi olacaksa orada olsun diye avutuyordum kendimi🙏🏻 emme için zamana ihtiyaçları oluyor☺️ seni çok hisseder annesi hep pozitif ol yanına girince 🩷 yaşatacak hiç hiç merak etme, solunumu böyle giderse daha bile çabuk çıkabilir

X