2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar doğum yaptım çok şükür epidural sezeryan biraz ağrım var emiyor çok şükür 4 kilo bir pamuk doğurdum
Masallah minnaka. Saglkla buyut cnm. epidural sezaryeni merak ediyorm. Deneyimini anlatir misn .mesela spinalde ameliyattan bir iki saat sonra agrilar baslio serumdan agri kesici veriolar. Epidral nasl. Sirtindaki baglantidan mi veriyorlar agri kesici

İkisinin arasındaki fark ne tam olarak

Bu arada benim de akıntım daha farklı daha su gibi geliyor artık çok kıvamlı değil. Acaba su sızıntısı mı var diyorum ama bilemedim. Ama suyum geldi diyecek kadar çok da değil.
Akintidir o canım su gelmesi damla damla olmuyormuş en azından iç camasirini komple islatmasi bacaklardan sızması gerekiyormuş ya akintidir yada terlemedir canim

Benimki de küvezde kaldı iki gün ama giydirdiler canım üstelik yetmedi nerdeyse hastaneye götürdüklerim istediler sürekli

Kızlar bugün kontrolüm vardı anestezi uzmanı spinali önerdi spinal olacağım insallah. Sancı çıkmadı ama bugun kasiklarimda inanılmaz ağrı var özellikle ayaga kalkınca ve bebek hareket ettikçe ağrı oluyor anlam veremeidm
Sabah dr dan çıktıktan sonra oldu artık cok buyudu de baskı mi yapıyor ondan mi acaba.

Askılı, yarım kollu, kısa kollu hep bazen alt Giydiriyorum bazen de çorap. Klima açık olmasına rağmen o kadar sıcak ki, uzun şeyleri aldığıma çok pişmanım
Hadi ya ben de klima var nasılsa diye uzun kollu giydiririm diyordum. Su hazır kundaklar var ya ondan almıştım bir de onun içine de sadece kısa kollu zıbın giydiririm diyordum fazla mı acaba ?

Benim sadece ayaklar kötü isilik gibi oldu kızardı da kaşıdıkça tabi. Doktora sordum fotoğraf attım alerji olmuşsundur dedi. Benim büyük ihtimal sıcakta etkilemiştir ama yoğun deterjan kullanıldı 2 gündür ondan olabilir diye düşünüyorum. İnşallah atlatırız bunu da

İnşallah canım bende terden öyle oluyorum zaten benim bünye biraz zayıf çabuk etkileniyor böyle şeylerden

Ayın kaçı olucan canım kaç ayliksin şuan

Benimde öyle oluyor çok değişik bir ağrı özelikle bebek baskı yapinca çok fena oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…