2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Senin transfer tarihin neydi unuttum canım ama şöyle benimle kıyaslayabilirsin benim 19 ağustostu. Bugün yani 20 Eylül itibariyle 7. Haftama girdim benimde kesede biri büyük diğeri küçük çıkmıştı. Ama kalp atışında yetişmişti. Yengemin de ikizlerinde biri hep arkadan geliyordu. Şimdi 3 yaşındalar arkadan geleni daha uzun ve bağışıklığı daha iyi diğerine göre. 🧿 Hiç canını sıkma sağlıkla olsunlar da biri arkadan geliversin☺️🤲
Benim transfer 20 ağustos. Son adet dönemim 3 ağustos. Normalde geçenki kontrolde hocanın bana söylediğine göre hesapladığımızda dün 7+1 olacaktım. Dün keseleri ölçtü ultrasonda haftaları 6+4 ve 5+6 ile uyumlu çıktı. E şimdi hangisi baz alıncak. O yüzden kafam karıştı. Senin mesela tam denk geliyor mu hesaplamayla kese boyu

Benim transfer 20 ağustos. Son adet dönemim 3 ağustos. Normalde geçenki kontrolde hocanın bana söylediğine göre hesapladığımızda dün 7+1 olacaktım. Dün keseleri ölçtü ultrasonda haftaları 6+4 ve 5+6 ile uyumlu çıktı. E şimdi hangisi baz alıncak. O yüzden kafam karıştı. Senin mesela tam denk geliyor mu hesaplamayla kese boyu
tüp bebek farklı hesaplanıyormuş ortalama 4-5 gün son adet dönemine göre fark ediyor. Ben mesela 8+0 hesapladım doktor dedi 7+3 ultrasonda da gerçekten 7+3 çıktı ölçünce

Benim son adetim 29 Temmuz. Doktor ne transfer tarihini ne de adeti baz aldı. Tamamıyla kese boyu ve sonrasındaki kalp atışından yola çıktı.

Kızlar günaydın bu arada. Yaklaşık 7-8 cm uzunluğunda çizgi şeklinde kahverengi leke gelmiş. Peçeteye silince de öyle kahverengimsi leke var. 7+1 de normal mi bu? Yani bebek zaten tutunmadı mı bu neyin lekesi ki çok korkuyorum

Kızlar günaydın bu arada. Yaklaşık 7-8 cm uzunluğunda çizgi şeklinde kahverengi leke gelmiş. Peçeteye silince de öyle kahverengimsi leke var. 7+1 de normal mi bu? Yani bebek zaten tutunmadı mı bu neyin lekesi ki çok korkuyorum
Günaydın canım bu çizgi gibi açık kahverengi geçen hafta başıma geldi o zaman ben keseyi görmüştüm keseyi gördükten 2 gün sonra oldu. Doktoru aradım aktif kanama olmadığı sürece korkma demişti. Benim o gün içinde durdu zaten. Sen de ara haberdar et canım

X