2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hep geliyor bitanem ama. Nisan dediğin hep mi gelir.
Bilemiyorum hiç yaşamadım 🥲
Bu arada benim de akıntım daha farklı daha su gibi geliyor artık çok kıvamlı değil. Acaba su sızıntısı mı var diyorum ama bilemedim. Ama suyum geldi diyecek kadar çok da değil.
Benim de öyle akıntım hala var yoğunluğu azaldı, bi anda aktığını hissediyorum çamaşırıma bakıyorum su gibi ama içinde hafif sarılık da var öyle olunca su değil akıntı diyorum yani kendimce çünkü toplasan su ve akıntı birleşimi bi parmak kadar etmez
Kızlar doğum yaptım çok şükür epidural sezeryan biraz ağrım var emiyor çok şükür 4 kilo bir pamuk doğurdum 🧿🥲🌸
Maşallah canım ne güzel gözün aydın🥰

Benimki kuvöze girdiği için bir şey giyemedi ama bence hastanede ilk etapta uzun gerekir. Ama gene de kısa kollu Zıbın yedeğinde olsun bence oda falan sıcak olursa hiç pişmesine gerek yok.
Hastane çıkışı uzun kollu içine bodysi bence mükemmel.
Canım senin bebiş emzirdikten kaç gün sonra kuvezden çıktı ben bugün ilk defa emzirdim sürecini merak ettim

Kızlar benim zıbın geldi nasıl olmuş

Eklentiler

• IMG_20240723_132720.jpg
    IMG_20240723_132720.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 85
Merhaba bebeksiler.

Pazardan beri kahverengi lekelenmem vardı artık bu jöle gibi oldu. Arttı da. 37. Haftadayim bebek hareketleri aynı.

Sizde oldu mu oluyor mu?
Nişan olabilir sanki.
Devlet hastanesinde de takipleriniz var ise kızlar 36 dan sonra randevusuz bakıyorlar diye biliyorum ben baştan beri devlete de gittiğim için bana 36 dan sonra gün almadan direkt kontrole gelebilirsin demislerdi. Ki gittim de normal muayene nst yapıldı bir kere.
Benim gelişimi geriden geldiği için 32. Haftadan beri haftalık gidiyorum. Randevu zaten bulamıyorum her hafta her hafta.

Askılı, yarım kollu, kısa kollu hep bazen alt Giydiriyorum bazen de çorap. Klima açık olmasına rağmen o kadar sıcak ki, uzun şeyleri aldığıma çok pişmanım🙈
Ben de almadm o yuzden cok kararsiz kaldm almiyim bari. Duruma gore gerekirse alirim. Klimanin onunde olacak ama salon buyuk klima zaten hee yeri sogtmuyor

Ben de almadm o yuzden cok kararsiz kaldm almiyim bari. Duruma gore gerekirse alirim. Klimanin onunde olacak ama salon buyuk klima zaten hee yeri sogtmuyor
Biz de salonda klima kullanıyoruz termometre hep kontrol ediyorum zaten 24-26 derece bebek için uygun sadece kısa kollu Zıbın askılı Zıbın giydiriyorum bazen altına alt giydiriyorum. Klima direk çarpmadığı sürece hiç sorun yok. Diğer türlü gerçekten çocuk isilik olur çok net çünkü hava çok sıcak.

Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlarsın. Sürekli terliyoruz klima vantilatör karşısındayız soğuk su cereyan derken ben de hastalığın kıyısında geziyorum hatta çok dillendirdim son ayımda inşallah hasta olmam hiç çekemem filan diye 🫢
antibiyotik bence işe yarayacaktır canım bikaç gün sabret, tabi doktora da gidicekmişsin o da detaylı bi baksın belki daha etkili bişeyler önerir
Sagol canım benim evet 24 saat klima altindayiz başka türlü durulmuyor Aydinda heryer boyledir gerçi
Çok dikkat et canım
Saçım ıslak klimada falan uyudum onda etkiledi herhalde
Göğüs doktoru bakti sukur cok fena görmedi ant bitince tekrar cagirdi

Benim ilk pazar günü geldi iyice yoğunlasti. Bugün çok arttı. İğrenç bısi ama Nisan bı kerelik gelmez mi ki
Bebeği tutan tıkaçtaki mukus dökülüyor. Yani 2 3 kerede dökülebilir. Nişan gelince hemen doğum başlamıyor. O yüzden ara ara gelebilir.

X