2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba bebeksiler.

Pazardan beri kahverengi lekelenmem vardı artık bu jöle gibi oldu. Arttı da. 37. Haftadayim bebek hareketleri aynı.

Sizde oldu mu oluyor mu?
Canım benim de aynı geldi. Baya da çok sarı kahverengi karışık mukuslu yoğun. Peceteyi dolduruyordu bir gün sürdü. Nisan o gelen. Senin de öyledir muhtemelen

Benim ilk pazar günü geldi iyice yoğunlasti. Bugün çok arttı. İğrenç bısi ama Nisan bı kerelik gelmez mi ki
Benim de salı günü gece geldi. Bende 37. Haftamdayken yani. Bir gün sürdü. Ama kıvamı değişmedi. Hep köyü jöle gibi mukuslu kahverengi kan karışık şekilde. 9 ay boyunca böyle birşey yaşamadım . Daha yeni işte oldu bende de . Nisan o canım. Açıklığın filan var miydi kontrol etmiş miydi doktor. Benim 2cm acilmam vardı onun arkasından geldi zaten. Başka belirtim yok. Bebiş gelsin diye bekliyorum öylece. Normal doğum dusunmuyorsan doktoruna başvur canim

Bu arada benim de akıntım daha farklı daha su gibi geliyor artık çok kıvamlı değil. Acaba su sızıntısı mı var diyorum ama bilemedim. Ama suyum geldi diyecek kadar çok da değil.
Canım su gelmesi öyle birşey değil telaş etmeyin. Bildiğiniz hareket ettikçe altınıza cisinizi yapıyor gibi ılık ılık gelir. Anlamamaniz imkansız.

Saol canım doktorum çok rahat. Dokuz Eylüle gidiyorum nst ye bile hiç sokmadı daha beni. Cuma gunu görülmüştüm 38 de gel dedi. Hastanede herkes nst sırası beklerken ben hala iki haftada bir çağriliyorum. Daha doğumu hiç konuşmadık açıklık var mı yok mu bilmiyorum. Eşim orada calisiyor bakalım soracam ona dedi. Bakalım ne diyecek doktor.

İzmir'de mi yaşıyorsun canım?

Kızlar ben kaşınıyor bu kaşıntılar için ne yapıyım ya
Benimde 2 gündür ayaklarım kaşınıyor kaşıdığım yerlerden de iyilik gibi kabarcıklar çıkıyor 2 gündürde kayınvalidem evde baya detaylı temizlik yaptı çok deterjan kullandı acaba alerjimi oldum diyorum. Sizin komple vücuttamı kaşıntı?

Rica ederim canim. Doğum konularında rahat olmak gerek tabi de. Bilemedim şimdi ne diyim. Nst de aman aman çok önemli birşey değil benim için ya. Ben de 38. Haftama girdim bir kez bakıldı sancı durumuna . Bebeğin hareketi iyiyse. Belli şekilde sancin da yoksa çok önemli değil . Takılma buna. Ama dediğim gibi sezeryanse doğum şekli mutlaka bir git derim. Sormakla olacak birşey degil

Normal doğum şekline doğru gidiyorduk biz :)

Devlet hastanesinde de takipleriniz var ise kızlar 36 dan sonra randevusuz bakıyorlar diye biliyorum ben baştan beri devlete de gittiğim için bana 36 dan sonra gün almadan direkt kontrole gelebilirsin demislerdi. Ki gittim de normal muayene nst yapıldı bir kere.

Nereye gidiyorsun devlete İstanbulda mısın

Ya ben özellikle terleyince kaşınıyor sırtım kollarım karnım yüzüm arada bacaklar ama herhangi bir kızarıklık yok kaşıntı tek var sıcaktan galiba böyleyiz baksana hepimiz kaşınıyoruz özellikle benim boğaz çevresi

Ben de devlete gidiyorum ama bana öyle bir şey söylemedi 36'da randevu al gel dedi ben de 37'ye aldım gelip gidiyorum boş gelip gidiyorum o yüzden direkt 37'ye aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…