2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben bir sey begeniyor muyum acaba da biri bana alsin kiz kardeslerm brbege bir seyler alacak senin cikmani bekliyorz ne alsak degistireceksin zaten dio simdi ciktm yarm saat sonra ayaklar bitti kocaman olmus ayakkabiya da girmio internetten bakacam mecbr. Ilk bir ay goturecek seyler alayim sonra cikarim zaten lazm oldkca.
Bobrek tasi dokmustm 2.5 ay hamileligin ilk haftalarinda Allah im dogursam daha iyiydi berbat bisi.

Ben de 32 yi aldm kalsn orda 37 yi alinca goturecem degistr dese napacam bilmiyorm

Deneyimli arkadaşlar sezeryan sonrası ne zaman korse takmalıyız?Ona göre alıcam.Bir korse bir de böyle külot almayı düşünüyorum.sıcaklarda iyice bunaltacak ama yapacak bir şey yok

Eklentiler

• IMG_2760.png
    395,5 KB · Görüntüleme: 48
Ay ben de öyleyim ya içime sinmiyor kendim almam lazım ya da beğenmiyorum falan o yüzden erken yaptım kimseye bırakmadım ne benim böbreklerim ağrıyor bilmiyorum susuzluktan mı bilmiyorum ne oldu artık su içiyorum ama bilmiyorum üşüttüm herhalde böbrek taşı dökmek çok zor gerçekten doğumdan daha zor yani Allah yardımcımız olsun çok şükür ki az kaldı artık haftalar kaldı

Aynen az kaldi. Zor gunler bitti daha zor gunler bizi beklio heheheeh

Deneyimli arkadaşlar sezeryan sonrası ne zaman korse takmalıyız?Ona göre alıcam.Bir korse bir de böyle külot almayı düşünüyorum.sıcaklarda iyice bunaltacak ama yapacak bir şey yok
Ben doktoruma sormayı unuttum aslında ben de merak ediyorum kullanmak lazım mı? Sıcakta hiç çekilmez ama bilemiyorum

Benim ilk doğumum olacak ama doktoruma sorduğumda 10.gün kontrol olacak o tarihten sonra uygunsa korse kullanmaya başlayabilirsin dedi. Bence doktora danışmadan kullanmayın nolur nolmaz. Doğum sonrası çatlak kremlerine yağlarına da devam etmeyi düşünüyorum ayrıca.

Teşekkür ederim canım doktoruma da sorayım

Ayyy çok heyecanlı hayırlı vakitte sağlıkla gelsiiin

Ben de öyleydim istesem de yiyemiyordum. Sabahları tam buğday ekmeğinden tost + 1 domates ve süt patlayacak gibi oluyordum. Ama son 1-2 haftadır inanılmaz iştahım açıldı. Serpme kahvaltı bitiriyorum 36+3üm şuan. Kilo almıyordum pek ama son 10 günde 1.5-2 kilo aldım.

Kızlar mide ağrısı yaşayan varmı ya mideme sancı giriyor hata bazen mideme öyle giriyor ki hareket edemiyorum karnım serleşiyor donemiyorum bazen böyle yaşayan varmı bir hafta boyleyim
Benim yoğun bir şekilde mide yanmam var gece gündüz farketmiyor. Gaviscon şurup kullanıyorum o iyi geliyor.

Evet canım öyleymiş 12 saatmiş doktor öyle demişti, bıraktırmaz sanırım iğneyi
Çarşamba kontrolüm vardı doktora oksapari sordum küçücük kesikte bile kanım zor duruyor ne kadar kullanacağım diye. Oda belki son hafta bırakılabilir ama endişe etme sabah igne olup öğlen sezeryana aldığım hastam oldu hiç sorun yaşamadık dedi oksapar önlem alınamaz bir ilaç değil dedi

Oyyy kuzucuk maşallah kilosu çok güzel sağlıkla gelsin oğluş

Aynen canım bana da aynısını dedi bizim hoca ☺ oksapar öngörülebilir bir iğne dedi

Bebişin kilosu haftasına döndü mü önde mi canım hala?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…