2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar mide ağrısı yaşayan varmı ya mideme sancı giriyor hata bazen mideme öyle giriyor ki hareket edemiyorum karnım serleşiyor donemiyorum bazen böyle yaşayan varmı bir hafta boyleyim
Benm su an bulantilar var. Yanma daha baslamadi agri olarak da yok ama bulantilar beni mahfetti iki lokma yiyorm zehir oluyor.elim ayagim sis . Alisveris yapmam lazm artk bebege ama iki adim atinca ayaklarimin alti agrio nefesim gidio😭😭😭

Sidefer, sinfer karışık içiyorum yatın hocaya bi yazcam, hgb çok düşük değil ama ferritin yerlerde

Maşallah zaten güzel haftalara erişmiş , bence hiç telaş yapmana gerek yok artık 🧿

Aynı durumdayım 36 nin haftasında da sancı çıkarsa yine iğne serum verilir mi acaba canım 😃 ben de az daha gelişsin 36 yi tamamlayalım diyorum
Doktordan geldik açılma başlamış her an gelebilir dedi haftaya kadar sabretse bari 2900 dedi kilosuna da sağlıkla gelsin oglus annesine çekmiş ben de erken doğmuşum :) bir de yeni güncelleme geldi mide ve böbrek ağrısı rahim baskı yapıyormuş artık. Aklınızda olsun normal dedi.

Doktordan geldik açılma başlamış her an gelebilir dedi haftaya kadar sabretse bari 2900 dedi kilosuna da sağlıkla gelsin oglus annesine çekmiş ben de erken doğmuşum :) bir de yeni güncelleme geldi mide ve böbrek ağrısı rahim baskı yapıyormuş artık. Aklınızda olsun normal dedi.
Aaa aceleci bebek ya😃 sağlıkla zamanında gelsin inşallah canım alttan muayenede mi görüldü açılma peki

kizlar benim bu haftalrda 32.hafta iştahim cok yok, ,hamile degilken ne kadar yersem o kadar yiyorum,hic hamile gibi yemiyorum,sonrada vicdan yapiyorum cocuk geri kalcak diye,havalardan dolayi galiba yiyemiyorum,zorlamalimiyim acaba kendimi biraz🙄
Anne yedikçe bebek kilo almıyor diyorlar canım. Önemli olan sagkikli bebeğe faydası olan besinler . Ben 1.5 aydır hiç kilo almadim ama bebegim haftasına uyumlu şekilde gidiyor.

35.haftaya kadar aynı durumdaydım, son 1 ayda kilo almadım iştahım hiç yok fln halbuki diger iki gebelikte son aylarda çok iştahım açılmıştı diye hatırlıyorum sanirim yaz sicaklari etkiliyor derken 2-3 gündür deli gibi bir iştah güncellemesi geldi bana :)
Aylin19 Aylin19

Benm su an bulantilar var. Yanma daha baslamadi agri olarak da yok ama bulantilar beni mahfetti iki lokma yiyorm zehir oluyor.elim ayagim sis . Alisveris yapmam lazm artk bebege ama iki adim atinca ayaklarimin alti agrio nefesim gidio😭😭😭
Bende çok.rahatsizimm ben Allah'tan herşeyimi aldimm çünkü en başından beri rahatsızdim belim çok ağrıyor ayaklarım ağrıyor yanıyor mide ağrısı böbrek ağrısı ya şu randevuda gelmedi hayla yaaa😭😭😭Allah yardımcımız olsun canım sende cikamiyorsan internetten sipariş et yada bir yakının yokmu alsın sana istediklerini az kaldı çünkü

İyi çok şükür bari niye öyle olmuş peki lekelenme dün gittin bugün niye gidiyorsun
Normalde zaten randevum cuma günüydü ama bi gün önce lekelenme yaşayınca yinede hastaneye gitmek istedim o yüzden. Nedenide normal dediler test aldılar test sonucu daha çıkmadı ama

Aaaa maşallah canım. Kavuşmaya çok az kaldı desene 🧿😍

Ay ay çok heyecanlı , sağlıkla gelsin minnak 🩷🩷 her ikiniz için de kucaaaak dolusu pozitif enerjiler sevgiler 🥰

Kardeşim 2 cm açıklıkla iki hafta görirdi neredeyse. Hiç belli olmuyor😊 en güzel zamanda sağlıkla kolaylıkla gelsin inşallah 🙏

Merhaba kızlarrr. Bugün kontrolümüz vardı. Çok sevdiğim doktorum hastane değişikliğine gitti hatta il değiştirdi ama bende onun peşinden 😅 bilmiyorum doğum böyle nasıl olacak ama tekrar eski ile dönme ihtimali varmış bakalım zaman gosterecek tabi. 35+5 olduk ama ölçümler 36+5 çıktı 2900 Gr olmuşuz keyfimiz yerindeydi bu sefer eliyle hareket çekmedi neyseki😅🧿 doktorumuzun bu yeni geçtiği hastane tıp merkezi olarak geçiyor ve bugün nst için dogumhaneye aldılar beni. İlk defa dogumhaneye girmiş oldum ve sancı odası var en istemedigim şeylerden biriydi sanciyi hastane odamda eşim yanımda iken yaşamak sadece doğum ani için dogumhaneye girmeyi istiyordum ama ne yazıkki 4 cm sonrası sancı odasına alıyorlarmış. Pilates topuna kadar herşey düşünülmüş ama duş yoktu ( pilates hocam hep duşun hızlı açılmayi sağladığını söylediği için duşa çok odaklanmıştım) daha önce doğum yapan anneler sizler sancı odasında mi beklediniz açılmayı yoksa hastane odasında mı? Hastane değişikliğine biraz takıldım açıkçası ama doktoruma güvenim tam başka doktora geçmek istemiyorum da
Sancı odalari genelde yan yana oluyor beni indirmislerdi çok bağıran bir arkadaşa denk geldim ve bütün motivasyonum gitti böyle bir durum olursa dr a soyleyin ve hastane odanıza çıkın herkesin doğumu acı eşiği farklı benim gibi kendinizi yormayın 🤗

Aaaa maşallah canım. Kavuşmaya çok az kaldı desene 🧿😍

Ay ay çok heyecanlı , sağlıkla gelsin minnak 🩷🩷 her ikiniz için de kucaaaak dolusu pozitif enerjiler sevgiler 🥰

Kardeşim 2 cm açıklıkla iki hafta görirdi neredeyse. Hiç belli olmuyor😊 en güzel zamanda sağlıkla kolaylıkla gelsin inşallah 🙏
Ayy valla kolaylıkla gelsin insallah yaaa çok teşekkürler kızlar 💜💜 valla sağlıkla gelsin hepsi sağlıkla büyüsünler az daha beklese güzel olur bakalım haber veririm yine 😊😊

Ayh heyecanlandım 😍☺ inşallah sağlıkla en doğru zamanda gelsin bebişin

Diger rapor ne ,kizlar bizim 8 haftamiz direk yaniyor di mi 37 de filan dogum yaparsak erken dogum raparu alip onu 40 in sonrasina ekletebiliyoruz diye biliyorum ,bu durumda biz eylul ekim maas alioz kasimida raporla idare ederiz
Bende anlamadım internetten baktığımda bazı illerde milli eğitim çalışır raporunu kabul etmiş :KK51: Çalışır çalışmaz raporundan bahsediyoruz . 37 de her türlü çalışmaz raporu alıp vermemiz gerekiyor

X