2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ssda_ Canoooo nasıl oldun nasılsın inşallah hayırlısı ile girip çıkıp kendine gelmişsindir ve o miş cennet konusunu çekiyorsundur içine yine yeniden hoşgel aramıza güzel anne

Hayır
Sadece bir müddet takipte kalalım dedi
Bu aralar 2 - 3 günde bir gelmen gerekecek dedi o kadar

Bence o anlık olmuştur bu durum canım hiç canını sıkma, zaten biz hissederken de bazen hareketli bazen değil
Aynen benim de bugün düne göre az gibi ben de onu taktım şimdi. Keşke doktor nedenini de söyleseymiş canim. Benim de kontrolüm cuma günü akşama falan düzelmezse yazarım doktora. Hareketli tabi ama ne yesem takla atıyordu normalde bugün biraz daha enerjisi yok gibi sanki. İnsallah normaldir.

Bana da son kontrolde 35 mm artık biraz kısalsın dedi ama işte boyu kadar yumuşaklığı da önemli sanırım yumuşayınca daha kolay açılıyo olabilir

çok iyi maşallah ben başta biraz korktuğum için yine dinlenerek devam ediyorum ama başka bi bebeğim daha olsaydı mecburen aynı şekilde hareket ederdim herhalde

Ay benim de aynı his kimseye anlatamıyorum o cimcikleme hissini30dan sonra arttı doktora da haftaya pşembe gidicem çalışabilir almaya inşallah normaldir cimcikler
Kızlar kendimdeyim ama çok fazla ağrım var, kızım 2 kg 140 gram. Yoğun bakıma aldılar, daha iyi nefes alabilsin diye. Oksijen takıyorlar.
MaşallahGözünüz aydın olsun sağlıkla büyütün inşallahAğrılar da her geçen an azalıcak 3.günden sonra da bir şey kalmıcak inşallah

Kızlar kendimdeyim ama çok fazla ağrım var, kızım 2 kg 140 gram. Yoğun bakıma aldılar, daha iyi nefes alabilsin diye. Oksijen takıyorlar.
Geçecek canım moralini yüksek tut hep çok şükür yavruna sağlıkla kavuştun zaten ciğer geliştirici yapılmıştı kızına cimcime çok yakında kucağında olacak Allahın izniyle dualarımız sizinle

Seninki büyüdü artık canım bu haftalarda azabiliyor diyorlar hareketleri, tabi yine de doktoruna danışmanda fayda var

Canım benim gözünaydın, geçmiş olsun. Ağrıların geçer, mucizeni de yakın zamanda çabucak kucağına al inşallah

Seninki büyüdü artık canım bu haftalarda azabiliyor diyorlar hareketleri, tabi yine de doktoruna danışmanda fayda var
Biraz daha bekle eğer hala aynı hissediyorsan nstye gir dedi. Genelde akşam yemeğinden sonra çok hareketli olur bi de et yiyince onu denicem. Sanki böyle enerjisi düşmüş gibi ya canım sıkıldı normalde aşırı hareketli çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…