2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Evet bu kadar hareketsiz olmasına anlam veremedim dedi.
Hareketsizlik durumunda ya suyu azalmış oluyor ya da bebeğe yeterli kan akışı olmuyor bu durumlarda da bebek kilo alamıyor ama senin suyun da iyi bebeğin kilosu da iyi dedi
Hareket ettirmek için çok uğraştı ama yok .
Canım ben dikkat ettim ve her ay 1-2 gün bebişin hareketlerinde azalma oldu ilk olduğunda çok paniklemiştim buraya yazmıştım hatta sonra bi yerde okudum bebek büyüme atağında olunca hareketleri azalırmış, o iki gün geçtikten sonra karnım büyümüş oluyor ve bebiş daha güçlü ve daha hareketli olmaya başlıyor. Mesela bikaç gün önce yine 2-3 gün bildiğin kayıplara karıştı sonra bi başladı hareketlenmeye şimdi canımı okuyor. Yani bi günleri bi günlerini tutmuyor, doktorun da her şeyine normal demiş inşallah bir sıkıntısı yoktur canım benim içini ferah tut

Kızlar kendimdeyim ama çok fazla ağrım var, kızım 2 kg 140 gram. Yoğun bakıma aldılar, daha iyi nefes alabilsin diye. Oksijen takıyorlar.
Canımm Allah şifalar versin inşallah hemen toparlarsın ve hemen kavuşursunuz hayırlısıyla bebişinle, maşallah kilosu da çok güzel 🧿 gözün aydın olsun 💐

Canim kendi doktorumla görüştüm çok şükür rahim ağzında hiç açılma yokmuş, enfeksiyondan kaynaklı ağrılar çıkmıştır dedi. Antibiyotik başlıyoruz, ciğer geliştiriciye şuan gerek yok acil bir durum olursa son anda da yaparız dedi
Ooo maşallah canım çok sevindim senin adına 🙏🏼 geçmiş gitmiş olsun inşallah enfeksiyonda

Kızlar kendimdeyim ama çok fazla ağrım var, kızım 2 kg 140 gram. Yoğun bakıma aldılar, daha iyi nefes alabilsin diye. Oksijen takıyorlar.
Gözün aydın canım çok normal bir süre ciğerleri için kontrol altında tutarlar senin de inşallah ağrıların geçecek arkadaşım bir iki gece öyle oluyor ama geçecek hiç merak etme çok şükür buna şükür arkadaşım 🙏🏼💐💕

Canım ben dikkat ettim ve her ay 1-2 gün bebişin hareketlerinde azalma oldu ilk olduğunda çok paniklemiştim buraya yazmıştım hatta sonra bi yerde okudum bebek büyüme atağında olunca hareketleri azalırmış, o iki gün geçtikten sonra karnım büyümüş oluyor ve bebiş daha güçlü ve daha hareketli olmaya başlıyor. Mesela bikaç gün önce yine 2-3 gün bildiğin kayıplara karıştı sonra bi başladı hareketlenmeye şimdi canımı okuyor. Yani bi günleri bi günlerini tutmuyor, doktorun da her şeyine normal demiş inşallah bir sıkıntısı yoktur canım benim içini ferah tut
Canim bugün benim de öyle korktum biraz belki yemekten sonra nst ye girmek için giderim sen kaçıncı haftadasın suan. ?

44 mm'e erken doğum riski diyen doktoru, benim 33 mm'le erken doğum riski yok diyen doktorumla bi konuşturmak istiyorum 😅 acaba rahim ağzı uzunluğu tek başına bir gösterge mi sayılmıyor? neyse inşallah hepsi de vaktinde, sağlıkla gelir bebişlerimizin💕
Benimde 40 mm rahim ağzı uzunluğu ama kasılmalar ve nstde çıkan sancı ile doktorun ultrasonda farkettigi belirtiler yüzünden erken doğum riski dedi canım. Sanırım tek rahim ağzı uzunluğu bir bulgu olmuyor birkaç bulgu ile birleştirip risk olduğunu söylüyorlar

Çok şükür canım gözün aydın 🧿 daha iyi nefes alıp güçlü bir prenses olarak yanına gelecek inşallah🙏🏼

Gozun aydin cnm. Hepimizin akli sendeydi. Agrilarin sabaha kadr bayagi azalir. Devamli agri kesici iste

Biraz daha bekle eğer hala aynı hissediyorsan nstye gir dedi. Genelde akşam yemeğinden sonra çok hareketli olur bi de et yiyince onu denicem. Sanki böyle enerjisi düşmüş gibi ya canım sıkıldı normalde aşırı hareketli çünkü.
İnşallah gerek kalmadan eski haline gelir canım kızlar da yazıyor yaşayanlar varmış, ben de geçen aydı sanırım yazmıştım da hatta azaldı diye yaşadım umarım sorun yoktur 🤲

İnşallah böyle bir sebeptendir inşallah🙏🙏🙏🙏

Allah analı babalı büyütsün 🥰 Hemencecik yanınıza gelsin inşallah sağlıklı uzun ömürler versin Rabbim 🙏
Gozun aydin cnm. Hepimizin akli sendeydi. Agrilarin sabaha kadr bayagi azalir. Devamli agri kesici iste
Gözün aydın canım sağlıcakla birbirinize kavuşun 🩷dualarımız senin ve bebisin icin🥰
Çok şükür canım gözün aydın 🧿 daha iyi nefes alıp güçlü bir prenses olarak yanına gelecek inşallah🙏🏼
Gözün aydın canım çok normal bir süre ciğerleri için kontrol altında tutarlar senin de inşallah ağrıların geçecek arkadaşım bir iki gece öyle oluyor ama geçecek hiç merak etme çok şükür buna şükür arkadaşım 🙏🏼💐💕
Geçmiş olsun canım grubun ilk bebişkosu geldi Allah analı babalı büyütsün.ikiniz de hemen toparlanırsınız inşallah

Gözün aydın canım inşallah hemen toparlanırsınız ikinizde 🌸
Canım gözünüz aydın, çabucak toparlanın inşallah 🤲🏻🧿♥️ Hoşgeldi bebişko
Canım çok şükür 🙏🏻 ağrıların dinecek geçecek inşallah bebeğin kilosu da iyi çıkmış 🧿 bir an önce toparlan inşallah❤️❤️
Gözün aydın 🧿🌸 inşallah yavaş yavaş gecicek ağrıların bebişin kilosuda iyi bence inşallah çabuk toparlanirsiniz ikinizde
Geçecek canım moralini yüksek tut hep 🥰🤲🏻 çok şükür yavruna sağlıkla kavuştun zaten ciğer geliştirici yapılmıştı kızına cimcime çok yakında kucağında olacak Allahın izniyle dualarımız sizinle 🥰🤲🏻
Canım benim gözünaydın, geçmiş olsun. Ağrıların geçer, mucizeni de yakın zamanda çabucak kucağına al inşallah 🙏🏻❣️🧿
Hepinizin desteğini ayrı ayrı hissediyorum çok teşekkür ederim, şimdi ağrılarım çok daha iyi mesela☺️ kızım için de süreci normal olduğunu söylediler belirli bir süre veremiyorlar yeterki sağlıklı olsun💕

Hanımlar hastaneye gittim geldim o sabah bu akşam oldu biraz çıkmışken surayada gidelim burayada ugrayalim derken akşamı ettik eşimle ozele gittim ilk malesef plesenta Kireclenmesi devam ediyor dedi bebek kanala girmemiş Allah'a şükür suyu da gayet normal dedi kilosu düşük dedi 1490 Gr boyu uzun ama dedi ne kadar dediğini unuttum o kadar dolanmayada ultrason kağıdımida dusurmusum🤭erken doğuma karşı ciğer geliştirici iğne yazdırdim devlet acilde iki doz vuruldum 24 saat sonra iki doz daha vurulmam gerekiyormus birde nst istedi bir hafta sonra birde tekrar renkli doplor

X