2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ama napcan yani ilk olunca cahil oluyor insan acaba mı diye ablama sordum o öyle basit birşey değil inan bana dedi ama ben tabi yine inanmadım

Ama napcan yani ilk olunca cahil oluyor insan acaba mı diye ablama sordum o öyle basit birşey değil inan bana dedi ama ben tabi yine inanmadım
İnan bana canım ilki de bir dördüncüsü de bir bu benim dördüncü ama insan unutuyor iste birde panik atak olunca herşeyi doğuma bağlıyor ay

33 + 0 dayız Çok şükür hersey yıkandı ütülendi dolabı dizildi Hastane eşyaları hazır sadece valize yerleştirme kaldı
Önceki 2 doğumda annem anlatmama rağmen herseyi birbirine kattığı için bu defa bebeğin eşyalarını şeffaf çantalara yerleştirdim Bende çamaşır ped falan olunca onlar hurçta Artık göre göre de dağıtmaz inşallah

Eklentiler

• 20240625_210209.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 118
Rabbim sağlıkli sıhhatli vakti zamanında kucağına almayi nasip etsin canımmaşallah itina ile duzenlemissin

Kızlar sancısı olandan yardım istiyorum :) benim ara ara vajinamda tanımlayamadığım birşey oluyor sanki mandal sıkışıtırıyor gibi mi desem diken batıyor gibi mi desem sancı bu değil dimi
Buna lightning crotch deniyo Türkçesi ne bilmiyorum ama vajinal şimşek çarpması diyebiliriz bebek büyüyüp agirlastikca olan bi şeymiş

Buna lightning crotch deniyo Türkçesi ne bilmiyorum ama vajinal şimşek çarpması diyebiliriz bebek büyüyüp agirlastikca olan bi şeymiş
Bir şimşeğimiz eksikti gerçekten

Yok canım korkulacak bişey yok Allah'ın izniyle sadece boyu uzun zayıf bir oğluşum var
Kaçıncı haftadasın canım bebişin boyu kilosu ne benimki sanki zayıf gibi geliyor bana bilemedim. 32+4 de 1890. 43 cm di

Bir şimşeğimiz eksikti gerçekten

Kaçıncı haftadasın canım bebişin boyu kilosu ne benimki sanki zayıf gibi geliyor bana bilemedim. 32+4 de 1890. 43 cm di
30+6 ama kilosu düşük dedi canım ya 1490 dedi boyu dedi unuttum boyu uzun bebek dedi ultrason kagidimi da gezerken dusurmusum bir hafta sonra kontrol var bakalım bu sefer sıkıca tutarım ultrason kagidimi

Kızlar kendimdeyim ama çok fazla ağrım var, kızım 2 kg 140 gram. Yoğun bakıma aldılar, daha iyi nefes alabilsin diye. Oksijen takıyorlar.
Canım geçmiş olsun, gözün Aydın olsun minik yavruna kavuştun ya çok şükür ağrılarında onun kokusunu aldıkça hafifleyecektir rabbimin de izniyle inşallah Hayırlı güzel haberleri paylaşmak bizlere de nasip olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…