2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
baba oğul kombini yaptım doğumda giymeleri için ama fotoğrafçı fiyatı fazla geldi siz ne kadara anlaştınız iki gün 1 er saat kalacak sadece dijital 20 foto ve 1 kısa video 7 bin dedi ama daha tamam demedim

Eklentiler

• IMG_8016.png
    153,9 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_8015.png
    109,3 KB · Görüntüleme: 49
Rüyalara kesinlikle inanıyorum.Kızımdan sonra pko yüzünden 2 yıl olmadı bizim bebiş sonra aynı ay içinde 2kez rüyamda oğlum olduğunu gördüm ve hamile olduğumu öğrendim
Doktor %60 erkek dediğinde kıyafetlerinin çoğunu aldım o kadar emindim

Bende hep erkek hissettim sonra bir gece erkek beklerken kızım olmuş ve hep mavi kıyafetleri ile erken doğmuş olarak gördüm. Doktora gittiğimizde rüyalarımda kız dediğimde kıza benziyor demişti sonra fetal ile netleşti şimdide erken doğum riskim var

İyi günler Arkadaşlar az önce kontrolden çıktım.
29+2 günlük bebeğim kilo 1300 gr boy 38 cm haftası ile uyumlu dedi doktor suyu rahim ağzı uzunluğu falan da herşey normal ama bebeğin hareketleri az cuma günü tekrar çağırdı ve sadece takipte kal hareketlerde artma azalma olacak mı dedi. Başka bir açıklama yapmadı ama doktorun da yüzü düştü gibi hissettim.
Çok canım sıkıldı. Bu haftalarda hareketleri azalan oldu mu aranızda.

Canım bol sıvı al tatlı şeyler ye sol tarafına yat hareketlenir o korkma her bebek aynı olmuyo

Başka bişe demedi mi canım? Hareket azlığı neden oluyormuş neyden şüphelenmiş falan keşke açıklasaymış.

Bebeğin hareketlerinin az olduğunu sen mi söyledin nasıl fark etti doktor. Her bebeğin hareketleri aynı olmuyor sen sıkma canını

Bebeğin hareketlerinin az olduğunu sen mi söyledin nasıl fark etti doktor. Her bebeğin hareketleri aynı olmuyor sen sıkma canını
Evet muayene öncesi söyledim pazar gününden beri azaldı dedim
Muayenede de doktor hakikaten hareketleri az dedi.
Pazar gününden beri eskiye kıyasla 10 da 1 e düştü diyebilirim

Kızlar doktorlardan geldim nst girdim sancı falan çıkmadı çok şükür bebek haftası iyi uyumlu her şey yolunda çok şükür rahim ağzı uzunluğum 44 mm gayet iyi ama hafif incelme var dedi istirahat verdi erken doğum riski dedi bide yalancı sancılarım var dün akşamdan beri belime sanki sancı giriyor. Bakalım hayırlısı her şeyin inşallah sağlıkla zamanında doğarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…