2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Anladım canım inşallah evham yapiyorumdur ama genelde bı gidiyim hastaneye içim rahatlasin sanırım bebisler büyüdükçe agirlasiyoruz inşallah sağlıkli sıhhatli vakti zamanında yavrularımızı kucağımıza alırız 4 yaşında kızım var o da erken doğmuştu 33+3 te 20 gün kuvezde kalmıştı sanırım benim doğum taklastikca ben gerilmeye başladım

Canım tansiyonunu ölç bol bol su iç

Tansiyonunuza baktırın mutlaka ben sıcaklardan dolayı baş ağrısı yaşıyorum tansiyonum yükseldi sanıyordum sürekli değilmiş neyseki. Bol bol su için mutlaka. Diğer ağrıları hepimiz yaşıyoruz hatta yalancı sancılarım başladı benim her defasında acaba mı diyorum korkuyorum devamı gelmeyince rahatlıyorum o döngüye girdim

İnşallah öyledir canım ya şu 34. haftayi bı gorebilsem Allah'ın izniyle

Bende var canım, 33. haftada bulantılarım başladı tekrar. 34 ün içindeyiz şu an, mide bulantılarım da devam ediyor.
Bende var canım, 33. haftada bulantılarım başladı tekrar. 34 ün içindeyiz şu an, mide bulantılarım da devam ediyor.
Bende de başlamış ya bu bir hafta nerdeyse öyleyim koku gelince birde maf oluyorum

ailede varsa sarışın mavi göz olur neden olmasın bizim dedemiz mavi gözlü beyaz tenli çok merak ediyorum nasıl olacak ben de rüyamda kız bebek kucağıma alıyordum seviyordum dış gebelik yaşadığım gebeliğimde. bence o kızdı benim de o kadar gerçekçiydi ki o yüzden hep kız hissetmiştim erkek diyince de kesin değişecek dr anlamadı dedim

Yaa dimi esnerken yakaladı vallahi CAnım o epidural sanırım benim de spinal oldu çünkü öyle bir şey yoktu düğmeye falan basmadık yani kendileri gelip iğne vurdular hep serumun içine
bunu da sorayım gidince bari ne tavsiye ederse onu yapcam. çok uzun süre ilaç aldım ben normal olmasını beklicem diye bastıkça da bastım ağrı hissetmeyeyim diye ne tatlı canım varmış

Bence de bu konuda gördüğümüz rüyalar gerçek, ben de dış gebelikte bebeğimi hep erkek görmüştüm ve hissiyatım hep erkek olduğuydu. Bu hamileliğimde de rahmime düştüğü günden beri kız hissettim ve öyle oldu ben de geçen rüyamda gördüm kızçemi çok minnaktı ya

Ben de öyle fetal dna ile öğrenmeme rağmen iki kere aradım doktoru labı arattım ahha inanmadım çünkü çok emindim kız olacağından hissedememişim

Ben de öyle fetal dna ile öğrenmeme rağmen iki kere aradım doktoru labı arattım ahha inanmadım çünkü çok emindim kız olacağından hissedememişim
ya aynen labdan sonuç gelince bile yüzde 99 doğruluk deniyor hala yüzde 1 bile olsa sanki yanlış çıkmış gibi hissediyordum iki erkek büyütmek varmış inşallah iyi anlaşırlar ömür boyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…