2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
İşlem esnasında rahatlacı bir şey veriyorlardır diye umuyorum. malum panik atak olanlarımız var

Kızlar cuma günü kontrolüm var, 34. haftadayız bu hafta. Karın gelişimi geriden geldiği için 37. hafta sonrası sezeryan düşünüyor doktorum. Ciğer geliştirici iğne kaç gün öncesi olması gerekiyor? Geç kalmış olmuyorum dimi.

Kızlar selam bugün kontrolüm vardı 33+5 iz bebeğim 2100 gr çıktı minyon biraz üzüldüm kaç gündür ishalim sanırım beslenemedi yavrum

Bebeğin kilosu kaç cnm ? Benim doktorum 34 haftadan sonra ciğer geliştirici yapmaya gerek yok dedi senin dr yapacak mı?

Hayırlı olsun canım doğum şekli nasıl belli oldu, çatı muayenesi için erken bir hafta değil mi
Teşekkür ederim tüp bebekle hamileyim daha öncesinde olduğum ameliyatlardan dolayı da riske atmak istemedi farklı doktorlara da gittim hepsi sezeryanı uygun gördü. Tabi bunun dışında bebek ters ve iki tur kordon var boynunda vb. sebeplerim de vardı normal çok istiyordum ama hangisi hayırlısıysa öyle olsun

Kızlar selam bugün kontrolüm vardı 33+5 iz bebeğim 2100 gr çıktı minyon biraz üzüldüm kaç gündür ishalim sanırım beslenemedi yavrum
Çokta küçük gelmedi bana aslında haftasıyla uyumluysa üzülmeyin benim ki de biraz önde çıktığı için yediklerime dikkat etmemi söyledi inanın buda çok sıkıntılı bir durum sağlıklı olsunlarda gerisi zaten hallolur

Anladım canım çok şükür yatış vermedi serum sonrası sancılar hafiflemiş dedi eve gönderdi ama kesin bir şekilde istirahat edeceksin cuma tekrar gorucem dedi. En ufak bir sancida atla gel dedi ama ben nstde 60 lari bulan sanciyi hissetmedim bile şimdi kendimi dinlemeye çalışıyorum sürekli sancı nasıl birsey acaba diye.
Belki doktorun sancı durdurmak için serum takar ya da ilaç verir kaç haftalıksın?
Evet canım serum taktı çok şükür tamamen durdurmadi ama hafifledi dedi Yatış vermedi eve gönderdi. 34+1 ama bebiş 35+5 haftayla uyumlu tüm ölçümleri ile o nedenle sadece 10 gün tutabilsem yeter diyor ama nasip tabi

Biz de bugün 32+5iz karın çevresi bu sefer 5 gün geri çıktı mutlu oldum bebiş 2 kg olmuş bugün çalışır raporu aldım resmen yılan hikayesine döndü tam 32 bayrama denk geliyordu bugün 32ymiş gibi yazdılar ama illa açıklamaya 32+5 de yazdılar kontrol muayenesini de bugünden hesapladılar falan iyice karıştı

Bebeğin kilosu kaç cnm ? Benim doktorum 34 haftadan sonra ciğer geliştirici yapmaya gerek yok dedi senin dr yapacak mı?
5 gün önce kontrole gittiğimde 2 kg olmuştu canım, kilo alımı biraz zayıf o yüzden 37. haftaya kadar takip edilip duruma göre sezeryan yapılacak ama akciğer gelişmez ise kuvöze girer diye korkuyorum

Merhaba ikisinin arasındaki fark ne olaki
Spinalde belden uyusmustum dogumdan bir sure sonra agrilarm basladi agri kesici falan kullandm. Kaybettigim bebegimde epidural yaptm ama normal dogumdu. Agri geldikce igne enjekte ediolardi belden. Sezeryande epidural nasil olur meraj ediyorm ben de. Spinalle fark var midir die

5 gün önce kontrole gittiğimde 2 kg olmuştu canım, kilo alımı biraz zayıf o yüzden 37. haftaya kadar takip edilip duruma göre sezeryan yapılacak ama akciğer gelişmez ise kuvöze girer diye korkuyorum
Benimde suyum sınırda gidiyor canım dr 37 yada 38 de düşünüyor almayı, senin dr un ciğer geliştirici önerdi mi ?

Kızlar bu sayfadan bahsetmiştim. Bugün geldi takım istediğim gibiydi fiyatından biraz tereddütte kalmıştım yaptırmak isteyen varsa kampanya 30 hazirana kadar devam ediyor

Canım çok şükür haftası çok iyi bak benimki 34 + 4 yarın geliyor, bebekler kendi belirliyor zaten ne zaman sağlıklıysa o zaman gelsin inşallah hiç tehlikeye girmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…