2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ciğer geliştiriciden hiç korkmayın emin olun olmaması çok daha kötü yapılmasından öyle söyleyebilirim inanılmaz bebek için güzel bir önlem

Benim bildiğim ciğer geliştiriciden sonra zaten istirahat veriyorlar evde doğum başlayana kadar ama sancın var senin onu bilemiyorum arkadaşım

Çok teşekkürler canım yorumun için içim biraz rahatladı ama sancı da var bende umarım çok acele edip doğmaz

Ay bu ne güzellik tatlılık maşallah göstermiş de kendini :) Kanama geldiği için mi yasakladı ilişkiyi? çünkü özelikle son haftalarda normal doğumu kolaylaştırmak için ilişki öneriyorlar.

Merhaba kızlar bugun baya bir kontrole gidenimiz var bende gittim geldim biraz rahatsizim sabah kustum el ayak sismelerim var doktor bacaklarin sismedigi sürece sıkıntı yok dedi beslenmene dikkat et dedi ilk nst ye girdim hersey yolunda bebekte iyi cok şükür 31+6 1850 gram çıktı bir hafta onden gidiyor sadece normalde 30+6

Ay bu ne güzellik tatlılık maşallah göstermiş de kendini :) Kanama geldiği için mi yasakladı ilişkiyi? çünkü özelikle son haftalarda normal doğumu kolaylaştırmak için ilişki öneriyorlar.
Yaa çook sağol teyzesi Canımm sanıyorum benim ki tedbir amaçlı öyle söyledi pembe akıntım oldu dedim diye hatta dalga geçti benimle biraz sıkın dişinizi canım diyor bi de edepsiz

Yaa çook sağol teyzesi Canımm sanıyorum benim ki tedbir amaçlı öyle söyledi pembe akıntım oldu dedim diye hatta dalga geçti benimle biraz sıkın dişinizi canım diyor bi de edepsiz

Bi de benim zaten ilk doğumum sezeryan o yüzden bu da mecbur sezeryan olacak bize pekte bir faydası yok o işlerin
ahahah anladım canım hadi hayırlı olsun bu sıcaklarda bu göbekle hiç çekilmiyor zaten o işler

Benzer bir durum yaşadım ilk hamilelikte canım kontrol amaçlı yatış verdiler bana 1 günlük ama bebeğin kan akışında da fazlalık vardı ekstra bende ciğer geliştirici yapılmıştı. Yattıktan 1 saat sonra doğuma alınmıştım ama senin sadece sancı durumu olduğu için ciğer geliştirici bir önlem ve mutlaka yapılması gereken bir şey. Aynı durumu yaşayacaksın diye bir şey yok tabi hayırlısı

Benimde bugün ilk nst çekildi 32+1 im boynunda kordon var ama çok şükür kalp atışları düzenliydi doğum şekli de belli oldu mecburi sezeryan olacak hepimize sağ salim doğumlar nasip olsun inşallah
Hayırlı olsun canım doğum şekli nasıl belli oldu, çatı muayenesi için erken bir hafta değil mi

Benimde bugün ilk nst çekildi 32+1 im boynunda kordon var ama çok şükür kalp atışları düzenliydi doğum şekli de belli oldu mecburi sezeryan olacak hepimize sağ salim doğumlar nasip olsun inşallah
Hayırlı olsun canım. Benim de ilk gebelikte kordon dolanmasından mecburi sezeryan oldu hemşire kordon dolanmasından normal doğum zaten zor olurdu demişti.

Selam kızlar, burada sezeryan olacaklar, spinal mi yaptiracaksiniz yoksa genel anestezi mi alacaksınız? Süreç nasıl işliyor

Selam kızlar, burada sezeryan olacaklar, spinal mi yaptiracaksiniz yoksa genel anestezi mi alacaksınız? Süreç nasıl işliyor
İlk 2 doğumumda genel oldum 10 yıl var arada eskiden hep genel yapıyorlardı uyanmasi zor oluyor ve uyanınca ağrı ile uyanıyorsunuz bu da strese sokuyor bebek ile ilk bağ zor oluyor Başka sağlık sorunları yoksa genel yapmıyorlar artık
Şimdi inşallah spinal olacağım hem bebeğin ilk anlarına tanık olmak güzel hem de ilk saatleri ağrısız geciriyorsunuz en çok ilk saatler sıkıntılı zaten

Kızlar bebek kaçıncı haftada kesin doğum pozisyonunu almış oluyor. Yani bir daha değişmez diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…